Kde a jak najít správnou restauraci

Hledáte kde se dobře najíst? Máme pro vás tip na server, který vám poradí a nasměruje přesně tam, kam potřebujete.

RESTU.cz je online rezervační portál, který disponuje bohatou databází restaurací (téměř 21 000) ze všech koutů České republiky. Prostřednictvím inteligentního vyhledávání můžete najít restauraci vyhovující vašim požadavkům. Přehled o restauracích můžete filtrovat dle města i kuchyně. Někdo preferuje klasickou českou kuchyni, někdo si zase potrpí na exotických pokrmech. Portál RESTU.cz myslí na všechny typy chuťových buněk.

Moderní systém, jehož primárním účelem je nabízet jednoduchou a rychlou rezervaci v konkrétní restauraci, představuje pro restauratéry marketingový nástroj. Prostřednictvím něj budou přicházet noví hosté, kteří ocení novodobou internetovou rezervaci. Hosté nemusí telefonovat a opakovaně volat, než se personál dostane k vyzvánějícímu telefonu. Vše zařídí přes internet a e-mailem obdrží potvrzení o rezervaci.

Jak vyhledávat restaurace?

Milovníci gurmánských jídel, kteří bydlí v hlavní metropoli, budou vyhledávat restaurace v Praze. Pokud patříte mezi labužníky, bezpochyby nezůstanete pouze u jedné, sice osvědčené restaurace. Restaurace se dají filtrovat přímo podle města. Na stránce stačí kliknout na tlačítko s konkrétním městem, přičemž se vyfiltrují pouze restaurace s požadovanou lokalitou.

V Praze působí spousta podniků orientující se na českou kuchyni, ba i na kuchyni si nádechem exotiky. Velké popularitě se těší kuchyně mexická, indická, francouzská, řecká, italská i turecká.

Pokud máte stále zobrazeny pouze restaurace v Praze, v pravé části můžete vybrat konkrétní kuchyni, jídlo, ba dokonce i cenovou hladinu. Jestliže vás láká indická restaurace Praha, stačí odškrtnout indickou kuchyni. Následně se vám zobrazí seznam restaurací seřazený dle hodnocení ostatních návštěvníků. Stejně budete postupovat, v případě že si chcete vybrat jinou lokalitu či jiný typ kuchyně.