Levné ubytování Dobruška

Malebná obec Dobruška je vhodným výchozím bodem pro prozkoumání přírodních zákoutí a historických památek Orlických hor a Podorlicka. Ať už se do Dobrušky chystáte za aktivním odpočinkem, prací či studiem, budete hledat levné, ale přitom kvalitní ubytování. Penzion Dobruška vás uspokojí ve všech ohledech. Jedná se o nově zrekonstruovanou budovu, která skrývá komfortně zařízené pokoje.

Každému pokoji náleží vlastní sociální zařízení a v celém objektu je připojení k internetu zcela zdarma. Ubytovna Dobruška má k dispozici společné prostory vybavené satelitní televizí. Nechybí ani menší restaurace, v níž se rádi usadíte po těžkém dni v práci či v přírodě. V bezprostřední blízkosti objektu se nachází parkoviště, tudíž můžete mít automobil neustále pod dohledem. Ubytování Dobruška nabízí mnohem více, než si dokážete pomyslet.

Garance nejnižší ceny ubytování v okolí

Pokud hledáte levné ubytování Dobruška, budete s cenovou nabídkou penzionu nadmíru spokojeni. Nejenže vás překvapí příjemné ceny, ale můžete si být jisti naprostým soukromím a pohodlím. Ceny za lůžko v penzionu začínají na 136 Kč za noc (cena bez DPH). Navíc vám tento penzion garantuje nejnižší cenu v okolí třiceti kilometrů. Pakliže vám nabídne jiný penzion či ubytovna nižší cenu ve stejné kvalitě, stačí informovat obsluhu penzionu Dobruška, která vám obratem poskytne lukrativní slevu.

Objednejte si ubytování online i telefonicky

Ať už chcete objednat ubytování pro zaměstnance či pro turisty, máte několik možností způsobu rezervace. Nejjednodušší variantou je navštívit internetové stránky penzionu a vyplnit rezervační systém. Stačí zadat termín pobytu, počet pokojů a počet hostů. Jestliže vám rezervace online nevyhovuje, můžete se na ochotný personál obrátit i prostřednictvím telefonu. Penzion Dobruška se bude snažit vám vždy maximálně vyhovět.