Likvidací vozidel se dnes zabývají specialisté. Neřešte to za ně!

Každý automobil, který doslouží, musí být podle litery zákona zlikvidován ekologicky. Dávno tak neplatí, že bychom vozidlo mohli ponechat postávat na ulici či na zahradě, ani že bychom ho rozebrali na součástky.

Aby bylo možné vozidlo odhlásit z evidence, je nutné předložit potvrzení o jeho ekologické likvidaci. Jenom pak lze odhlásit automobil i z povinného ručení. Jak však na ekologickou likvidaci a kde získat potvrzení o jejím provedení? Ideální je obrátit se na odborníky, kteří se na danou službu specializují. Ekologická likvidace vozidel Tanvald, Frýdlant, Turnov, Liberec, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Semily a Hrádek nad Nisou – to je služba z Raspenavy Zlikvidujauto.cz.

Objednat si ekologickou likvidaci je snadné

Ekologická likvidace automobilu bez práce, a ještě s finančním benefitem, to je sen asi každého majitele starého vozidla. Někdy automobil doslouží věkem, jindy je po bouračce, či se již kvůli drahé opravě neoplatí další udržování automobilu v chodu. To jsou situace, kdy je vhodné volat specialisty. Firma z Raspenavy nabízí výkup aut, za která byste již toho moc nedostali, nebo se dostali do situace, kdy musíte na prodaný starý automobil držet záruku. To je velice riskantní a řada motoristů vám potvrdí, že se s nepříjemným uplatňováním záruky setkali. A to i přestože bylo auto prodáno jako nepojízdné, pouze na součástky a bez záruk funkčnosti. Zákon je na straně kupujících. Ti se to nezdráhají využívat a mnohdy i zneužívat. Řada z nich si touto cestou dodatečně snižuje náklady na pořízení automobilu. Výkupu aut se není třeba vzdávat, je však dobré volit formu bez rizika.

Likvidace vozidel na klíč

Služba Zlikvidujauto.cz se zabývá likvidací vozidel ve zmíněných městech a okolí. Do 100 km od Raspenavy nabízí odtah vozidla zdarma, takže nehradíte žádné další náklady. Navíc vám vyplatí až 10 000 Kč za likvidované vozidlo. Vyplacená cena se stanoví podle roku výroby, jeho stavu a využitelnosti náhradních dílů. Ty pak firma sama nabízí. Máte proto možnost se na firmu obrátit i v případě, kdy sháníte různé náhradní díly.