Novoroční slevy a výprodeje – nyní levněji s Tipli!

cashback

Našli jste pod stromečkem finanční obnos, který hodláte utratit za oblečení, elektro, sportovní věci, kuchyňské vybavení nebo knihy? Ať už se rozhodnete pro cokoliv, co vám nesmí chybět, najdete to v novoročních výprodejových akcích vašich oblíbených značek. Stačí nakupovat přes Tipli, těšit se na slevy a navíc vrácení části peněz zpět na účet!

Kdo nakoupí, ušetří

Více než 350 obchodů, které spolupracují s cashback portálem Tipli, vám nabízí super povánoční slevy a výprodeje. Kromě výrazných slev od samotných prodejců získáte navíc ještě procentuální slevu přímo od Tipli.cz! S penězi od Ježíška budou nákupy opravdová radost pro každého!

Jak získat peníze zpět z ceny nákupů včetně výprodejů? Jednoduše! Zaregistrujte se na Tipli.cz a začněte okamžitě využívat všechny výhody! Ušetříte se svými oblíbenými značkami, jako jsou Baťa, Knihy Dobrovský, Zoot nebo třeba populární AliExpress.comBooking.com anebo NOTINO nabízející obrovský výběr parfémů a kosmetiky. Neustále se přidávají další obchody a značky, které vám nesmí chybět!

Jakmile si vyberete zboží, nakoupíte ho jako obvykle s tím rozdílem, že budete stále přihlášeni na svém Tipli účtu. Z každého nákupu vám půjdou procenta zpět do vaší peněženky. Každý obchod nabízí jiné procento k vrácení zpět, vždy ale ušetříte výrazně více! Pouze Tipli vám dokáže nabídnout nejvyšší cashback odměny v Česku! A pokud budete chtít nakupovat u našich sousedů, s Tipli můžete ušetřit také při nákupech na Slovensku, kde najdete zase jiné, zajímavé a originální obchody s výhodnými slevami!

Nákupy, které vás budou bavit

Tipli spolupracuje také se s portály, jako jsou Pepa, Zbožomat nebo třeba Hyperslevy. Tyto slevové portály slibují atraktivní nabídku dovolených, stylových výrobků a doplňků nejen do domácnosti, ale také akcí ve vybraných městech a levných poukazů na návštěvu restaurace či ubytování. Přesto můžete ušetřit ještě více! S Tipli totiž získáte až 33 % z každého nákupu na internetu zpět. O vyplacení ušetřených procent si můžete zažádat kdykoliv a radovat se z dalších peněz na skvělé nákupy výhodně!

Sdílet článek