Novoroční slevy a výprodeje – nyní levněji s Tipli!

Našli jste pod stromečkem finanční obnos, který hodláte utratit za oblečení, elektro, sportovní věci, kuchyňské vybavení nebo knihy? Ať už se rozhodnete pro cokoliv, co vám nesmí chybět, najdete to v novoročních výprodejových akcích vašich oblíbených značek. Stačí nakupovat přes Tipli, těšit se na slevy a navíc vrácení části peněz zpět na účet!

Kdo nakoupí, ušetří

Více než 350 obchodů, které spolupracují s cashback portálem Tipli, vám nabízí super povánoční slevy a výprodeje. Kromě výrazných slev od samotných prodejců získáte navíc ještě procentuální slevu přímo od Tipli.cz! S penězi od Ježíška budou nákupy opravdová radost pro každého!

Jak získat peníze zpět z ceny nákupů včetně výprodejů? Jednoduše! Zaregistrujte se na Tipli.cz a začněte okamžitě využívat všechny výhody! Ušetříte se svými oblíbenými značkami, jako jsou Baťa, Knihy Dobrovský, Zoot nebo třeba populární AliExpress.comBooking.com anebo NOTINO nabízející obrovský výběr parfémů a kosmetiky. Neustále se přidávají další obchody a značky, které vám nesmí chybět!

Jakmile si vyberete zboží, nakoupíte ho jako obvykle s tím rozdílem, že budete stále přihlášeni na svém Tipli účtu. Z každého nákupu vám půjdou procenta zpět do vaší peněženky. Každý obchod nabízí jiné procento k vrácení zpět, vždy ale ušetříte výrazně více! Pouze Tipli vám dokáže nabídnout nejvyšší cashback odměny v Česku! A pokud budete chtít nakupovat u našich sousedů, s Tipli můžete ušetřit také při nákupech na Slovensku, kde najdete zase jiné, zajímavé a originální obchody s výhodnými slevami!

Nákupy, které vás budou bavit

Tipli spolupracuje také se s portály, jako jsou Pepa, Zbožomat nebo třeba Hyperslevy. Tyto slevové portály slibují atraktivní nabídku dovolených, stylových výrobků a doplňků nejen do domácnosti, ale také akcí ve vybraných městech a levných poukazů na návštěvu restaurace či ubytování. Přesto můžete ušetřit ještě více! S Tipli totiž získáte až 33 % z každého nákupu na internetu zpět. O vyplacení ušetřených procent si můžete zažádat kdykoliv a radovat se z dalších peněz na skvělé nákupy výhodně!