Potřebujete počítat jako když bičem mrská? Se správným přístupem to bude hračka!

I když by s tím mnohé dítě školou povinné jen nerado souhlasilo, některé předměty se ve škole neučí pro nic a za nic. I ta často neoblíbená matematika se leckdy hodí, když to chceme někomu pěkně spočítat, nebo když nám to u kasy špatně spočítá paní pokladní. Pravda, to že jedna a jedna jsou dvě, to víme asi všichni.

Jenže jsou i tací, co tvrdí, že jedna a jedna jsou dvě a ještě něco… A už nám v tom začíná panovat chaos. A co teprve, když přijde umocňování, logaritmy či goniometrické funkce a podobné jazykolamy – z toho se jednomu zamotá nejen jazyk, ale především hlava. Pokud si tu svou hlavu nad matematikou lámete zatím marně, neházejte flintu do žita, ale obraťte se tam, kde vám pomůžou nejlépe – na 2+2 školu matematiky v Hradci Králové.

Doučování s úsměvem a za výhodné ceny

Je jedno, jestli jste nervózní maturant, premiant, pro kterého je matematika alfou omegou jeho existence, nebo předškoláček, co zatím především prohání barevné kuličky na počitadle zleva doprava a zpět. Pohodoví lektoři pro vás mají připravené učební programy na míru. Pomohou s klasickým doučováním studentům, kteří se při slově matematika budí v noci hrůzou, těm, co třeba kvůli nemoci zameškali látku, usnadní její „dohonění“, talenty provedou dosud neznámými a tajemnými zákoutími matematiky a studentům, které čekají přijímací zkoušky, napomohou jejich znalosti upevnit a utříbit.

Škola sází na individuální přístup. Její lektoři vědí, že co platí u jednoho, nemusí mít u druhého žádný efekt. Proto po úvodním rozhovoru a testu znalostí matematiky, aby bylo jasné, kde vás bota tlačí, vypracuje lektor individuální učební plán a materiály přímo pro vás. Společně s lektorem pak budete pracovat na svých schopnostech, ale především i na svém vztahu k matematice, protože i ta může být zábava.

Zakoupit si můžete jednorázové doučování matematiky, nebo cenově zvýhodněné měsíční paušály. Zlepšovat své matematické znalosti pak můžete buď v pohodlném prostředí školy, nebo přímo u vás doma, v čase, který vám nejlépe vyhovuje. Zkrátka, 2+2 škola matematiky je doučování matematiky Hradec Králové podle vašeho gusta.