Školní batohy pro děti i studenty od značky Still

Jak děti postupně rostou, musíte i jejich výbavu pořizovat přiměřenou jejich věku. S příchodem školní povinné docházky to znamená, že dětem koupíte školní batoh nebo aktovku, s níž budou své povinnosti ve škole plnit. Jedná se o jednu z těch příjemných záležitostí, protože na vlastní batoh se děti většinou dost těší. Dokonce se těší i do první třídy, než je to po pár týdnech přejde.

Česká firma Still vyrábí školní batohy ve vysoké kvalitě

Vybírat školní batohy můžete většinou v kamenných prodejnách. Stále častěji se však rodiče uchylují k nákupu na internetu. Možná právě proto, že v e-shopech je větší výběr. V každém případě, trvá-li rodič na kvalitě, měl by nakupovat výrobky renomovaných výrobců. K nim patří i česká firma Still, jež se výrobou školních aktovek a batohů pro děti a studenty zabývá. Její produkty najdete ve většině kamenných papírnictví a také na stránkách e-shopů. Vzhledem ke kvalitě, jíž disponují, patří tyto produkty k těm nejoblíbenějším.

Kvalitní aktovka pod stromeček

Jestliže letos přinese vašemu dítěti aktovku Ježíšek, je nejvyšší čas, abyste mu pomohli s výběrem. Školní aktovka pro prvňáčka má svá specifika. Měla by být docela lehká, přece jen jsou děti v tomto školním věku ještě malé a obrovská aktovka by je zbytečně tížila. Zároveň musí být ve veselém designu a s dětmi oblíbeným motivem, aby se jim líbila. Školní batoh pro 2. stupeň rodiče vybírají také s pečlivostí. Dbají hlavně na pevný a anatomicky tvarovaný zádový systém, jenž šetří záda jejich potomků.

I studentům se musí jejich batoh líbit

Ne jinak je tomu u batohů pro studenty, kteří také hledí na jejich design. Studentský batoh by možná měl mít i polstrovanou přihrádku pro notebook nebo minimálně tři hlavní kapsy, aby bylo možné dobře do nich uložit všechno učení, které studenti s sebou do školy nosí. Školní batohy od české značky Still všechno toto splňují do nejmenšího detailu.