Vykročte do podzimu v novém obutí, aniž byste zruinovali peněženku

slevové kupony

Pomalu, ale jistě nastává období, kdy už kecky, sandály, či balerínky jako obuv nestačí a je třeba se poohlédnout po teplejším obutí. Ale není důvod smutnit, i bez odhalených kotníků můžete vypadat stylově a moderně, kolekce bot pro sezónu podzim/zima 2018 vnáší do šatníků kromě podzimem inspirovaných barev také designově zajímavé kousky. Kromě klasických černých kozaček, co už nosíte léta, tak nyní popusťte uzdu svojí hravosti a upozorněte na své nožky. Poradíme vám navíc, kde nakupovat, jak ušetřit a obohatit tak svůj botník třeba o dva nové páry za cenu, za kterou byste normálně koupili pouze jedny boty.

Internetové slevy

Pokud nechcete chodit v tom, co nosí polovina národa, musíte se vyhnout klasickým obchodním řetězcům. Oblečení a obuv zde bývá často dražší než na internetu, ale hlavně – naše země je pořád ještě oproti některým evropským metropolím maličkým rybníčkem, co se týče rozmanitosti módních značek, takže je dost možné, že vám pak v práci kolegyně zkazí radost z nových bot tím, že na sobě bude mít na chlup stejné. Chytré horákyně nakupují z pohodlí domova na gauči s kávou v ruce a s pocitem klidu, že je neotravují přemotivované prodavačky a už vůbec se nemusí cítit hloupě, že po hodině okukování odchází bez nákupu. Internet je mocná nákupní zbraň, díky níž můžete narazit na pohádkové slevy, vždyť například sleva na eObuv zahrnuje příjemný benefit v podobě dopravy zdarma!

Slevy za registraci

Podobnou akci navíc nabízí oblíbený internetový eshop Answear. Kupon na Answear vám poskytne jak slevu zdarma, tak i 200 korun kreditu na nákup za přihlášení k odběru novinek. Spousty internetových obchodů mají milý zvyk nabídnout vám při první návštěvě za registraci kupon na procentuální slevu z prvního nákupu nebo rovnou budget v řádu několika set korun, o který pak můžete svůj celkový nákup zlevnit. A ruku na srdce, který kamenný obchod vám kdy toto nabídnul?

Aby mi botky vydržely

Levné, drahé, z výprodeje… nezáleží na hodnotě bot, jakmile sednou, nejraději bychom je nosili i do postele. Problémem však bývá, že oproti svým kolegyním na jaro a léto mají podzimní a zimní botky podstatně nižší životnost, ač jsou kolikrát mnohem dražší, než několik párů letních lodiček. Na vině je počasí a vystavování mnohdy nepříznivým podmínkám, jako jsou časté deště, bláto, sníh a zabiják jménem posypová sůl, která i boty černé jako duše ďábla dokáže pokrýt ohyzdnými zašedlými mapami. Jaká je nejvhodnější péče o boty? U každého materiálu je třeba zvolit jiný přípravek. Na kůži se můžete spolehnout za každé situace; ochrání vaši nožku před mrazy a nečasem, avšak tuto péči byste koženým botám měli vracet v podobě krémování a vhodné impregnace. Syntetika se kamarádí s vlhčenými hadříky a vzhled semiše si nejlépe udržíte pomocí speciálních sprejů a jemného kartáčku. I na pečující řady o boty můžete využít slevové kupony, i když se většinou nejedná o nákladné položky, všude se dá ušetřit. Investicí do pečujících přípravů vlastně také šetříte – tím, že svým botám prodloužíte život do další sezóny. Pokud vás článek namlsal a chcete se dozvědět o dalších slevách, mrkněte na kuponyonline.cz