Ušetřete při koupi nových dveří a oken!

Stavíte si svůj vysněný dům? Nebo svůj stávající právě rekonstruujete? Neméně důležitou součást každého domu tvoří okna a dveře, jež mají vliv nejen na celkový vzhled domu, ale jsou klíčovými prvky v otázce úspory tepla. Dnes není problém si pořídit nová okna a dveře, ale musíte se umět rozhodnout, do jakých investovat.

Jakmile budete vybírat okna a dveře, máte nespočet možností, co se týče provedení a materiálů. Zvolit lze oblíbená plastová, ale také hliníková či dřevěná okna v nepřeberném množství designů, přičemž nejlepší poměr ceny a kvality nabízí okna plastová. Podobnou volbu máte i u dveří. Zaměřit se můžete na sortiment společnosti DAFE-PLAST, protože zde nejste nabídkou omezeni a po konzultaci lze zvolit takové řešení, které vám budete nejvíce vyhovovat, a díky kterému získáte energetickou úsporu.

Plastová okna a dveře DAFE-PLAST

Plastová okna a dveře jsou finančně dostupná, nejsou náročná na údržbu a jejich tepelné a izolační vlastnosti jsou velmi dobré. Mezi výhody se řadí stálobarevnost, odolnost, pevnost, zvuková izolace a moderní vzhled. Plastová okna a dveře od DAFE-PLAST jsou vyráběna ze špičkových a prověřených systémových profilů REHAU. Okna disponují kováním ROTO, jež zajišťuje bezproblémovou funkčnost po dlouhá desetiletí.  Na dveře pak DAFE-PLAST používá speciální dveřní křídla, která jsou masivnější, než okenní a vydrží namáhání. Společnost poskytuje se své výrobky prodlouženou záruku 5 let.

Sortiment plastových oken zahrnuje 5 řad:

Výrobkový sortiment plastových oken DAFEJestliže chcete myslet i na budoucnost, což byste v případě pořízení nových oken měli, pak udělejte chytré rozhodnutí a vyberte okna PROGRESS, neboť ta se vyznačují těmi nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi. Oceníte moderní vzhled i nadčasové tvarování profilu, díky čemuž jsou okna ideální jak do novostaveb, tak do domů, u kterých se provádí rekonstrukce. Výměnou starých oken za okna PROGRESS docílíte zlepšení izolačních vlastností až o 76%, takže ušetříte až 76 %.

V případě, že se rozhodnete pro plastové dveře, zvolit si můžete barevný odstín, různou orientaci příček i typ skla. Představu o konkrétní sortimentu plastových dveří si nejlépe uděláte shlédnutím katalogu na internetových stránkách v kategirii Plastové dveře.

Hliníková okna a dveře DAFE-PLAST

Dáváte-li přednost hliníkovému provedení, pak můžete u společnosti DAFE-PLAST pořídit i hliníková okna a dveře, která jsou vyráběna ze špičkového profilu německé firmy SCHÜCO. Zvolit je možné ze 6 různých profilů hliníkových oken a 8 profilů pro hliníkové dveře. Doporučujeme si zjistit více informací k jednotlivých konstrukčním profilům, které naleznete na internetových stránkách společnosti v sekci hliníková okna nebo hlinkové dveře.

obr_1404

Společnost DAFE-PLAST má 20 let zkušeností s výrobou plastových a hliníkových oken a dveří. Mimo to se soustřeďuje i na zimní zahrady. Můžete využít poradenství i zaměření zdarma. Pokud byste chtěli sortiment vidět osobně, navštívit můžete showroom DAFE v Brně.