Vaše vysněná svatba v zahraničí

Svatba je dnem, který startuje novou životní etapu ve dvou. Věnujeme se intenzivně přípravám a koordinaci, hledáme dokonalé šaty, výzdobu i občerstvení pro všechny hosty a samozřejmě též místo, jež musí vyjadřovat vaši lásku a souznění. Stále častěji se páry uchylují ke svatbě za hranicemi naší republiky, protože se vidí při západu slunce na pláži nebo na vrcholku skal s bouřícím mořem okolo. I tyto sny jsou splnitelné a překvapivě jednodušeji, než se může zdát.

Chorvatsko – ideální dojezdová vzdálenost

Možná se bojíte, že při výběru zahraniční destinace pro svou svatbu nebude ze strany přátel a rodiny ochota cestovat s vámi daleko. Proto se jeví jako dokonalý kompromis Chorvatsko. Tato destinace je dobře dostupná vozidlem a kromě svatby si tady můžete pobyt prodloužit a užít si průzračné moře, výbornou středomořskou kuchyni nebo výlety za kulturou a historií země. Nabízí se například kulturou opředená Istrie nebo Hvar, luxusní ostrov Jadranu, který v roce 2020 získal ocenění nejlepší ostrov a umístil se na třináctém místě žebříčku z celého světa.

Svatba Chorvatsko přitom může být na klidném a téměř nedotčeném místě, kde se snoubí klid, přírodní krásy, vzrostlé borovice a čisté moře obklopené obroušenými balvany. Fotky při západu slunce, v horkých letních dnech, v tenkých bílých šatech nebo s květinovým věncem na hlavě budou naprosto famózní.

Očima odborníků na svatby v Chorvatsku

Ať už máte jakékoliv představy o svém dokonalém dni, pak se svěřte do rukou zkušených odborníků, za něž hovoří pozitivní recenze a pořádané svatby v Chorvatsku ve velkém stylu. Splní vám všechny představy, promění sny ve skutečnost a vy si svůj den nejen naplno užijete, ale též si uchováte jedinečné vzpomínky, zážitky a okamžiky s blízkými a stejně tak vám na památku zůstanou exkluzivní fotografie plné lásky a radosti.