Vybíráme nový vůz (nejen) pro rodinu

V dnešní době prakticky neexistuje rodina, která by nevlastnila osobní automobil sloužící pro přepravu všech členů domácnosti. Výběr auta, ať už zcela nového či zánovního z bazaru, je potřeba pečlivě probrat a rozhodnout se pro ideální model a značku, díky níž budete cestovat komfortně, bezpečně a hlavně úsporně. Na trhu najdete moderní ekonomické varianty vozidel vhodných do města, luxusní a reprezentativní vozy i sportovní modely s atraktivní výbavou. Víte ale, pro který vůz se rozhodnout?

Západní kvalita za českou cenu

Na popularitě neztrácí německý Volkswagen, jehož nabídka zahrnuje též oblíbený a žádaný model Passat Variant s působivým designem i úložným prostorem, kam pohodlně uskladníte kočárek, čtyřnohé kamarády i zavazadla na rodinnou dovolenou. Poptávané jsou rovněž řady Golf a Tiguan, neboť slibují ekonomický provoz bez snížení pohodlí. Trávíte-li čas na horách, vaše práce si žádá cestování do těžko dostupných terénů a vaše auto musí být zejména spolehlivé, otestujte si VW Amarok nebo VW Crafter, auta navržená pro náročné zákazníky. Do svého výběru zařaďte i sportovně laděný Arteon s prodlouženým bočním profilem, protože takový vůz přitáhne pozornost doopravdy každého!

Česká Škoda – překvapí a nezklame

Patrioti dávající přednost české kvalitě mohou vybírat modelové řady do města i na delší cesty. Ač na první pohled působí Škoda Citigo jako malé auto, překvapí vás jeho funkčnost a výjimečnost. Ekonomický provoz a rozlehlý interiér doplňují moderní, zabudované technologie. Nesmrtelná klasika v podobě auta Fabia Combi obdržela nový vzhled, moderní křivky a nejnovější vybavení za použití high-tech technologií. Díky tomu je vyhledávaná u rodin s dětmi i mladých párů toužících po pohodlí, skvělé ceně a rozměru.

Objemným zavazadlovým prostorem vás zaujme taktéž Škoda Superb Combi nabízející maximální komfort a vychytávky. Jediným pohybem sklopíte loketní opěrku, zadní sedačky a vměstnáte tak do prostoru zimní výbavu i nespočet zavazadel. Chytrá technika slibuje čistý poslech hudby, spojení s vaším telefonem nebo přehrávání filmů v nadstandartní kvalitě. Rozhodněte se, zda je pro vás klíčová spotřeba, pořizovací cena, eventuálně nekonečný prostor a vyberte si ideální vůz pro celou rodinu!