Žirafa vám najde práci

Pravděpodobně nejrychleji si najdete práci prostřednictvím internetu. Práci na internetu inzeruje mnoho firem, ale s různou kvalitou. Nemůžete najít vhodnou práci pro vás a už nevíte, jak dál? Pokud potřebujete solidní práci a přijde vám, že na pracovních serverech je už všechno rozebráno, pošlete životopis do personální agentury Žirafa.cz.

Hledání práce

Na personální agentury nevsázíte a stále doufáte, že práce na vás někde čeká? Nedoufejte, konejte. Práce na nikoho nečeká, ne bez účasti. Hledání práce není zas až tak jednoduché a poprosit personální agenturu o pomoc není žádná ostuda. Nezaměstnanost je nepříjemná a je odrazem nespokojeného chování. Existují velmi kvalitní agentury, které vše a bezplatně udělají za vás. Jednou takovou je mladá a inovativní personální agentura Žirafa.cz na pražském Andělu.

Podrobný životopis

Pokud se rozhodnete pro agenturu Žirafa.cz, neprohloupíte. Jediné, co po vás Žirafa.cz bude vyžadovat, je podrobný a pravdivý životopis, obsahující informační údaje o vás totožné s vaším občanským průkazem, kontaktní údaje, pracovní zkušenosti, dosažené vzdělání, úroveň znalosti cizích jazyků a další dovednosti. Fotografie pasového formátu váš životopis posílí. Než ho odešlete, zkuste k němu připojit i motivační dopis. Průvodním dopisem, jak se také motivačnímu dopisu říká, dáváte personalistovi informaci, proč právě váš životopis má číst, jak prospěšní byste mohli být dané společnosti a v neposlední řadě i pár informací o vás a vašich schopnostech. Tedy cílem motivačního dopisu není nic jiného, než zaujmout personalistu natolik, aby si váš životopis přečetl a pomohl vám najít práci, ve které budete spokojeni.

Žirafa.cz to umí

Personální agentura Žirafa.cz se aktivně snaží najít vám pracovní uplatnění dle vašich představ. Právě díky vašim pravdivým informacím z životopisu zjistí, o jakou pracovní pozici máte zájem, či v jakém oboru byste chtěli pracovat. Volná pracovní místa u Žirafa.cz otevírají náruč všem. Agentura rozešle bezplatně životopisy za vás. Výhodou je, že personální agentura se obvykle dostane k novým inzerátům rychleji než vy běžní uchazeči o zaměstnání. Snižte nezaměstnanost, přihlaste se na Žirafa.cz a pošlete jim životopis. Mezi 60 000 volnými pracovními místy u Žirafa.cz je určitě jedno pro vás.