Bezpečné uchování věcí ve skladech

Byty nejsou nafukovací, proto se hodí najít místo, kde by se daly uložit všechny momentálně nepotřebné větší předměty. Jde o věci, se kterými se nedokážete ještě rozloučit, protože by se v budoucnu mohly hodit, ale také o druhy používající se jen v určitém ročním období.

Konec nevzhledných hromad doma

Zahradní a sportovní náčiní, sběratelské předměty nebo zboží do online obchodu? Někdy dá práci vymyslet, jak vše narovnat takovým způsobem, aby nikdo další z rodiny nic nenamítal. Neuberete jim potřebný prostor, když si pronajmete praktické skladové kontejnery v hlídaných areálech. Tyto typy skladů si mohou pronajmout nejen podnikatelé, ale rovněž drobní řemeslníci a soukromé osoby. Pronájem skladu Praha je vám k dispozici v Praze 10 v Malešicích a na Praze 5 – Stodůlky. Vše uložené bude v naprostém bezpečí, protože se zde hlídá čtyřiadvacet hodin každý den. Jedná se o samoobslužné modely, tudíž díky obdrženému čipu můžete kdykoliv během dne doplňovat nebo vyzvedávat vaše věci.

Skladové kontejnery za příznivé ceny

Čeká vás náročné stěhování, ale půjdete do menšího prostoru? Naplánovali jste si rozsáhlou rekonstrukci, přičemž byste rádi vystěhovali zařízení interiéru mimo budovu? Pronájem skladu Brno vám nabízí své služby na adrese Bohunická cesta 775/8, Moravany u Brna. Dobu realizace si určíte sami, podle vaší potřeby. Minimální doba pronájmu však činí jeden měsíc. Ceny jsou velice přijatelné, vyberete si z několika možných velikostí kontejnerů. Lze si zapůjčit úložné regály, kam vše přehledně narovnáte. Kromě bedlivě hlídaných areálů se dohodnete i na pronájmu skladových kontejnerů na místě, které si sami určíte. 

V případě zájmu o pronájmy kontejnerů stačí vyplnit kontaktní formulář, kde uvedete osobní údaje, telefon, email, požadavky na velikost skladu a předpokládaný termín pronájmu.