Školy s kvalitním ozvučením

Školy si zaslouží kvalitní ozvučení, které se využívá k ohlašování nejrůznějších důležitých zpráv, varování, ale především ke starému známému zvonění, oznamující začátky a konce vyučovacích hodin.

Melodické zvonění a srozumitelné zprávy

Hlášení školního rozhlasu je někdy spojeno s podivným šuměním, zvuky a nesrozumitelností samotného proslovu. To vše odpadne, pokud se rozhodnete pro kvalitní školní rozhlasy, zvonění, reproduktory a rozhlasové vedení. Na https://elmik.cz/produkty/ozvuceni-pro-skoly/ si vyberete vše potřebné, odborné poradenství je vám pochopitelně plně k dispozici.

Nainstalovaná ústředna melodického zvonění obstará zapnutí školního rozhlasu v určenou dobu, rovněž se mohou odvysílat zprávy během přestávky. K dodávce náleží SD karta, kde najdete profily zvonění, mluvené a hudební zprávy. Hudbu si vyberete sami z adresáře, poté lze praktikovat například puštění několika sekund hudby a několik vteřin mluveného slova. Ústředna má kapacitu šedesáti kusů reproduktorů. Naprogramované údaje pracují i nezávisle na napájení. Pokud se z nějakého důvodu zarazí napájení, vnitřní chod času je zabezpečený na minimálně týden. Dodávané reproduktory s vysokou citlivostí vám poskytnou zřetelné mluvené slovo.

Montáže ozvučení pro školy

Spolehlivé přístroje vám budou nejen dodány, ale rovněž počítejte s odbornou montáží. Na webových stránkách firmy https://elmik.cz/produkty/ozvuceni-pro-skoly/ si ihned všimnete, že funguje již od roku 1994, tudíž za dobu své činnosti nasbírala cenné zkušenosti. Firma se hlavně zabývá výrobou a montáží rozhlasové a ozvučovací techniky. Nechybí nabídky oprav a servisu. Ve velkoobchodu a maloobchodu si pořídíte různé zesilovače, reproduktory, rozhlasové ústředny, kompletní dorozumívací zařízení, kamerové a jiné systémy. Zákazníci oceňují optimální a cenově výhodná řešení s cennými  radami a s dobrými komplexními službami.