Cashback portál vám šetří při každém nákupu

Na českém trhu se objevila novinka v prostředí online nakupování – cashback portály. Tento moderní trend, proslulý již řadu let v zahraničí, nabízí ještě levnější možnost nakupování. Nakupující z každého provedeného online nákupu získá určitou provizi, která mu bude proplacena. Jak to může fungovat? Je to jednoduché.

Cashback portály mají navázanou spolupráci s mnoha internetovými obchody. Princip fungování je naprosto primitivní. Vyberete si konkrétní e-shop z databáze portálu, nakoupíte v něm a poté vám bude navráceno vymezené procento z částky za nakoupený sortiment. Cashback systém je založen na affiliate odkazech. Jakmile vstoupíte do internetového obchodu přes odkaz uvedený na cashback portálu, obchod to rozpozná a za uskutečněný nákup vám vyplatí provizi. Chcete-li se dozvědět více zajímavých informací o tomto trendu v nakupování, zhlédněte video vysvětlující, jak fungují cashback portály.

Cashback portály v České republice

Jedním z českých cashback portálů je www.PlnáPeněženka.cz. Stačí se zde zaregistrovat, zvolit internetový obchod, který vám vyhovuje nabídkou zboží, a kliknout na odkaz „Přejít do obchodu“. Do dvou pracovních dnů od provedeného nákupu se vám na cashback účet připíše slíbený honorář. Jakmile výše odměn na tomto účtu překročí hranici 100 Kč, můžete si nechat poslat peníze na svůj bankovní účet. Částky 100 Kč dosáhnete velmi rychle, protože již na začátku dostanete bonus ve výši 50 Kč za registraci a 10 Kč za instalaci lištičky do prohlížeče. Další prémie získáte, když Plnou Peněženku doporučíte svým deseti kamarádům. Za jejich registraci můžete získat až 2 000 Kč.

S Plnou Peněženkou spolupracuje na 30 internetových obchodů, mezi nimiž narazíte i na známé e-shopy jako Mall.cz, Zoot.cz, Bonami.cz a Pilulka.cz. Velké popularitě se těší celosvětový obchod Aliexpress.com, který prodává zboží z Číny. Pyšní se pestrou škálou sortimentu, z něhož si můžete nyní vybrat i vy.