Potřebujete vyčistit fasádu? S odborníky to nebude problém!

Stačí se podívat kolem sebe a nelze si nevšimnout, že vandalismu a ničení cizích věcí neustále přibývá. Těžko říci, proč tomu tak je. Jedno je však jisté, pokud se tento problém dotkl i vás, nezbude vám nic jiného, než se snažit dát vše do pořádku. Práce to mnohdy není jednoduchá. Vezměte si například fasádu – pokud ji poškodí vandalové a pokreslí ji graffiti, bez cizí profesionální pomoci se obvykle neobejdete. A právě v těchto situacích doporučíme společnost Axiom Real, spol. s.r.o.

Komplexní čištění povrchů

Firma Axiom Real spol. s.r.o. se zabývá čištěním většiny druhů povrchů. Používá k tomu nejmodernějších technologií a prostředků, které zaručují správný a efektivní výsledek.

Jednou z hojně poptávaných služeb je právě čištění fasád pomocí pískování, tryskání a využití nátěrů.

Pískování, tryskání a nátěry patří mezi osvědčené postupy

Rozhodnete-li se vyčistit fasádu, která je již zašlá dobou, po kterou na ni působily nepříznivé povětrnostní podmínky nebo třeba i z důvodu posprejování, je třeba vždy přistupovat k nápravě individuálně. Důležité je posoudit rozsah poškození a vyhledat to nejlepší řešení. K tomu jsou zapotřebí samozřejmě i zkušenosti.

Ve většině případů je možno fasádu vyčistit pomocí pískování nebo tryskání. Velmi účelné jsou potom i nátěry.

Tryskání a pískování se provádí s pomocí speciálního zařízení. Jedná se v podstatě o přípravu povrchu před nanesením nátěrů. Nátěry pak představují druhou fázi, která je spojena s variabilitou. K dispozici je několik nátěrových hmot, jejich správný výběr může výrazným způsobem ovlivnit další životnost.

Potřebujete-li vyčistit fasádu, nebo jakékoliv jiné povrchy, vyplatí se kontaktovat společnost Axiom Real spol. s.r.o. – profesionální přístup a dobře odvedená práce je tím nejlepším předpokladem ke spokojenosti.