Čerstvá káva vás postaví na nohy

Hledáte dokonalý dárek pro svého přítele, o  němž víte, že miluje čerstvou kávu? Toužíte po luxusní plné chuti černého moku, bez něhož si nedokážete představit začátek svého dne? Eventuálně byste rádi ochutnali nové příchutě a prémiový sběr kávy z různých koutů světa? Pak si prohlédněte nabídku výběrové kávy z celého světa, popřípadě věnujte někomu, na kom vám záleží, degustační balíček sestávající z několika menších balíčků garantující vždy čerstvou a lahodnou kávu.

Výběrová káva z Evropy

I když se říká, že ta nejlepší káva pochází z mimoevropských kontinentů, i u nás najdete spoustu zajímavých chutí a intenzity. Například lahodná a jemná chuť slunečné Itálie může mít podobu též bezkofeinovou. Kromě pražené kávy a zrn se nabízí též praktické kapsle do kávovaru. Zajímavou kávu najdete také v Turecku. Tady sází na kávu s příměsí kardamomu a varianty kávy z kávových zrn z Ameriky a Brazílie. Oblast okolo Kuby, Kostariky a Jamajky se vyznačuje zcela neutuchajícími vůněmi a chutěmi kávy. Kubánská káva voní po kouři z doutníků, má kyselejší nádech a dominují tóny kakaa.

Jednodruhová čerstvá káva z Kostariky se právem řadí mezi nejluxusnější kávy v měřítku celého světa. Kávoví odborníci ji pěstují na svazích, odkud kávovník čerpá dostatek energie ze slunce. Kromě zajímavé chutě vás překvapí i dostupná cena. Káva z Dominikánské republiky voní lehce kysele a oplývá ovocnými tóny.

Hubněte s kávou

Kdo chce spojit příjemnou kávovou chuť s užitečným shazováním kilogramů, smí sáhnout po zelené kávě. Obsahuje mnoho prospěšných látek a patří mezi vyhledávané kávy napříč celým světem. Opravdoví kávoví experti a milovníci si mohou dopřát též něco originálního. Nejen exkluzivním dárkem bude cibetková káva ze speciálního trojitého obalu, jež uchovává čerstvost, aroma i výraznou chuť. Nakupujte online a zkoušejte výběrové sběry kávových zrn z různých částí zeměkoule a staňte se právem expertem na kávu.