Čistý koberec bez roztočů

Koberce jsou skvělou podlahovou krytinou, která dokáže zahřát i navodit útulnou atmosféru. Kusové koberce se více propagují například do chodeb a hal, kde vynikne jejich dokonalý vzor a struktura, nicméně stále jsou velmi často žádané též metrážní koberce pro zakrytí celé plochy místnosti. A právě tady své útočiště mnohdy hledají různí roztoči, bakterie a viry. Přeci jen kusový koberec pohodlně vyčistíte, vyklepete, s metrážním, velkým a těžkým kobercem to jde těžko.

Stop zdravotním obtížím

Špatná či nedostatečná a zejména pak nepravidelná péče o koberce může vést k rozvinutí mnoha chronických potíží či alergiím. Proto byste měli zvážit, zda koberce vůbec pořizovat, a jestliže je již máte, určitě investujte do profesionální čištění speciální technologií. Například v Liberci funguje tento webový portál https://carpetbrothers.cz/cisteni-kobercu-liberec/, kde naleznete rozsah služeb i velmi atraktivní ceny za jednotlivé práce. Specialista na čištění koberců a stejně tak čalounění, matrací a sedacích souprav vám umožňuje díky webovým stránkám https://carpetbrothers.cz/cisteni-sedacek-liberec/ jednoduše spočítat, kolik vás čištění domácnosti či kanceláří bude stát. Opečovávané koberce a čalounění pomocí vyspělé technologie a šetrných přípravků slibuje alergikům i astmatikům stop nepříjemnému kašli, škrábání v krku či nekončící rýmě.

Pravidelná dezinfekce je klíč k čistotě

Pravděpodobně netřeba zdůrazňovat, že pravidelné čištění a dezinfikování nástrojů a ostatního vybavení je samozřejmostí pro zavedenou firmu. Ta využívá čisticích přípravků šetrných k lidské pokožce i životnímu prostředí. A že se jedná o opravdového profesionála, dokazují i další služby zaměřené na čištění skvrn, čištění ovzduší a odstraňování zápachu. Vyzkoušejte také čištění čalounění a pohovek pomocí karbonizačního čištění s hypoalergenním účinkem a uvidíte, jak čistá dokáže být vaše domácnost i kancelář.