Co vše je potřeba na karaoke a kde to nakoupíte výhodně?

Karaoke pobaví při dlouhých zimních večerech s rodinou, stane se vrcholem zábavy na narozeninové párty či vám pomůže „přitáhnout“ více zákazníků do vašeho baru. Abyste s karaoke mohli začít, není potřeba žádná vysoká investice. Stačí jen vědět, co je potřeba a kde výhodně nakoupit – od toho tu máte nás. Zjistili jsme to!

Kupujeme základní výbavu

Pokud budete karaoke provozovat jen doma či na oslavách s přáteli, rozhodně nemusíte kupovat špičkové vybavení. Postačí vám kvalitní mikrofon a pár drobností. Sadu, která obsahuje dokonce 2 drátové mikrofony a přijímač pro zvuk, koupíte již za 1 389 Kč. Mikrofony jsou vyrobeny z plastu, proto je třeba šetrného zacházení. Tuto sadu koupíte v obchodě www.karaoke-zabava.cz. Nabídka je samozřejmě mnohem bohatší. Obsahuje dokonce i profesionální mixážní pulty. O jejich nákupu by měli přemýšlet hlavně majitelé barů, kteří chtějí zpěvákům nabídnout kvalitní zázemí.

RADA: Pro účely karaoke jsou určitě lepší volbou bezdrátové mikrofony. Zpěvák není při akci „svázán“ prostorem, což mu dovoluje, aby se pořádně rozjel a vžil se do role pěvecké hvězdy.

Karaoke jako zábava pro všechny věkové kategorie

Karaoke je skvělé v tom, že se u něho mohou bavit děti, dospělí i senioři. Závisí to především na výběru vhodných písní. Je jasné, že babička zřejmě nebude holdovat hitům od Michala Davida, ale pokud jí pořídíte speciální karaoke DVD Dechovky z Moravy či z Čech, budete překvapeni, jakou show dokáže předvést. Pro dámy je super volbou DVD Královny popu, které obsahuje největší hity českých zpěvaček. Koupit lze i DVD s rockovými a popovými písničkami. Hitem jsou DVD, která obsahují písně od populárních českých skupin a zpěváků – bavit se budete třeba při písních Karla Gotta, Michala Davida, Kabátů či Olympiku.

Na portálu karaoke-zabava.cz je možné si nechat vytvořit i karaoke DVD na přání, potěší jistě každého milovníka této zábavy.