Travní traktory Honda jsou celoročním praktickým pomocníkem

Multifunkční zahradní traktor se hodí každému, kdo vlastní větší zahradu nebo travnatý pozemek. Usnadní vám práci nejen s pravidelným udržováním trávníku, ale i při dalších činnostech venku. Koupě kvalitního stroje vám zpříjemní život a obhospodařování vašeho pozemku si budete užívat. Takovými univerzálními pomocníky jsou travní traktory Honda, které se vyrábějí v několika typech, a každý si může vybrat stroj téměř šitý na míru.

Oproti klasické sekačce strávíte sekáním trávy daleko méně času, pokud k tomu budete využívat zahradní traktor. Práce bude efektivnější, rychlejší, traktůrek posbírá více trávy, a nemusíte neustále chodit vysypávat koš. S travním traktorem posekáte plochu rovnoměrněji a precizněji, navíc bude všechna posekaná tráva posbírána, takže výsledek bude stát za to. Ovládání traktoru na sekání trávy je velmi snadné a nemusíte se bát, že se ho budete složitě učit. Zvládne to snad každý.

Praktický traktůrek se dokonale přizpůsobí vašim dovednostem. Určitě oceníte automatické udržování rychlosti, zejména na větších prostranstvích. Zanedbatelný není ani komfort při sezení. Traktor Honda je vybaven výkonným a silným čtyřtaktním benzínovým motorem, který má nízké emise. Startování je jednoduché, světla se zapínají automaticky, nedostatek paliva je včas signalizován a výhodou je také přehledná přístrojová deska.

Pokud uvažujete, že si koupíte nějaký travní traktor Honda, určitě přemýšlíte, který z nabídky vybrat. V zásadě máte možnost zvolit si ze dvou řad, a to Standard nebo Premium. V každé řadě je několik modelů, které se liší svými parametry. Důležitá je třeba šíře záběru, u základních modelů 92 až 102 cm, u prémiových 102 a 122 cm. Základní traktory Honda jsou vybaveny dvěma sekacími noži a vyklápějí se manuálně, prémiová řada je vybavena hydrostatickou převodovkou, turbosacím efektem pro maximální posbírání trávy, větším sběrným košem a elektromechanickým vyklápěním.

Zahradní traktor vám poslouží nejen na sekání. Můžete jej doplnit o sněhovou radlici, sklápěcí vozík, sypač, zametací kartáč, vertikulátor a další šikovné příslušenství. S těmito traktory se tak setkáme i u komunálních služeb. Zejména traktůrky Honda řady Premium jsou zde vítané a poslouží i náročným zákazníkům.