Zkušenost: Jak jsme kupovali auto v AAA Auto

Prodat v dnešní době automobil není nic snadného, minimálně v okamžiku, kdy za něj chcete dostat adekvátní finanční sumu. Nemáte-li dostatek času věnovat se této činnosti, nepřipadají v potaz žádné inzeráty a prodej svépomocí. Praktičtější a flexibilnější jsou proto nabídky autobazarů, v nichž je vše vyřízeno mnohem rychleji. Hledáte-li ten správný prodej dopravního prostředku, podělím se s vámi o svoji osobní zkušenost, kterou jsem učinil v autobazaru AAA Auto.

Na počátku všeho mě překvapil přístup obchodníka. Individuální a osobní jednání na mě udělalo dosti příjemný dojem a já si byl jistý, že zde bych mohl prodat výhodně. A jak to dopadlo? Nejprve se mne zeptali na mou představu a tu nakonec i akceptovali, když jsem zmínil, že bych rád vozidlo prodal na protiúčet a rovnou si vybral nové, nabídli mi i bonus v podobě další sady pneu včetně disků.

K mému překvapení jsem zjistil, že autobazar AAA je schopen ocenit auto dokonce na dálku, popřípadě přijede až k vám domů a tam vykoupí konkrétní dopravní prostředek. To jsou nadstandardní služby, o kterých jsem netušil. Příště bych to možná udělal kvůli úspoře času právě tak.

V okamžiku, kdy jsme se dohodli na prodeji, předal mne obchodník kolegovi, se kterým jsem si šel vybrat nové auto. Mé zkušenosti a Áčky jsou v obou směrech velice kladné, ať už jde o prodej nebo nákup. K tomu druhému chci ještě zmínit, že kromě zkušební jízdy mi dali možnost prohlédnout si automobil na rampě se svým mechanikem, čehož jsem rád využil. Fakt je, že se díky tomu prodej trochu opozdil, mechanik mohl totiž až za dva dny. Auto ale na mne čekalo v rezervaci. Stav vozu byl v souladu se stavem kilometru a to mě utvrdilo.