Půjčte si zánovní auto, kdykoli potřebujete!

Pořízení nového auta patří k jedné z vůbec nejnákladnějších položek rodinných rozpočtů. Navíc ihned po zakoupení jeho hodnota klesá, zejména u těch úplně nových z autosalonu. Připočtěme starost o servis, pojištění a čas, který stráví auto ladem v garáží nebo na parkovišti… Často si pak klademe otázku, zda koupě vůbec měla smysl.

Mnoho těchto neduhů řeší operativní leasing, stále však jste vázáni na určitou dobu, kdy konstantně platíte měsíční částky a ve výsledku vlastně příliš neušetříte. Jak to tedy zařídit, abyste měli spolehlivé auto k dispozici kdykoliv je potřeba, ale nestálo vás to zbytečně peníze ve chvíli, kdy jej nepotřebujete?

Půjčujte si auto v autopůjčovně Taggart

Půjčovna aut Taggart vám nabízí služby šité na míru. Jezdíte přes rok do práce hromadnou dopravou a auto využíváte jen v létě, kdy cestujete po Česku a po Evropě? Půjčte si auto jen na léto!

Nemusíte mít přitom obavy, že si půjčíte „starou herku“, se kterou se budete bát překročit hranice hlavního města. Auta od Taggart mají najeto v průměru 18 000 kilometrů a jsou vyřazována při najetí 60 000 kilometrů. Průměrný věk vozidla je 9 měsíců a vy tak při zapůjčení máte vždy prakticky nový vůz.

Není problém si půjčit auto ani kdykoli během roku na pár dní, třeba když pojedete o Vánocích k příbuzným, nebo na víkendový výlet do přírody.

Octavii nebo Mustanga? Jak je libo

Vozový park logicky čítá především česká auta značky Škoda s dominantním zastoupením modelu Octavia. Který muž se ale někdy nechtěl svézt v něčem jako je Mustang? V Taggartu si jej můžete zapůjčit a užít si s přáteli pořádnou víkendovou jízdu!

K zapůjčení jsou aktuálně také vozy značky Audi, Ford, Volkswagen a další modely „škodovek“. Vůz si můžete nechat přistavit i do měst mimo Prahu, obdobné je to také s vyzvednutím. K dispozici je dokonce i „zapůjčení“ řidiče, k tomu všemu 24/7 telefonická asistence.

Pokud máte často nepříjemný pocit, že koupě auta je ztráta peněz, Taggart je řešením pro vás!