Jak vybrat vhodnou půjčku

Nebankovních společností poskytujících půjčky bez doložení příjmu, bez registru a bez ručení je tolik, že může být opravu těžké rozhodnout se, po které sáhnout. Na první pohled se těžko pozná, zda jde o spolehlivou společnost, a jestli je nabízená půjčka výhodná.

V Česku je přes 50 000 společností poskytujících nebankovní půjčky. Většina z nich se chlubí tím, jak jsou jejich půjčky výhodné, že mají nízký úrok, nevyžadují potvrzení o příjmu ani výpis z rejstříku. Extrémně výhodné půjčky bývají podezřelé, jenže jak běžný člověk 100% pozná, zda vsadil na dobrou společnost?

Proto existuje srovnávač finančních produktů ParádníPůjčky.cz. Do svého srovnání zahrnuje pouze spolehlivé společnosti s transparentními podmínkami. Všechny si je prověřuje a garantuje, že nebankovní půjčky dostanete od firem, které si váží svých zákazníků. Chtějí pomoci lidem, kteří se dostali do finančních problémů a zastávají filozofii, že i problémoví klienti mají nárok na půjčku bez skrytých poplatků a bez lichvářských praktik.

Jak funguje srovnávač půjček

Zamířte na srovnání půjček a v pravém horním rohu zvolte, kolik si chcete půjčit. Po kliknutí na tlačítko Zobrazit se vám zobrazí přehled ověřených spolehlivých společností nabízejících půjčky v dané výši. Seřadit je lze podle výše úroku nebo výše půjčovaných peněz.

Tip: Pod odkazem Půjčky online lze procházet jednotlivé společnosti, druhy půjček a půjčky dle výše.

Vedle názvu společnosti a výše půjčky je přehledně uvedený úrok a splatnost. Pokud chcete vědět více, rozkliknete si informace a dozvíte se, jaké podmínky musíte splňovat pro půjčení a jak je vyřízení náročné. V zásadě ale platí, že přímo přes srovnávač je to velmi jednoduché. Není třeba chodit na web společnosti ani nic složitě vyplňovat. Zdarma doplníte pár informací do formuláře, následně budete kontaktováni a pak už je to jen krůček k tomu, abyste dostali své peníze.