Softshellové bundy a vesty jsou univerzálními kousky do každého šatníku

Softshellová bunda neboli „softshellka“ je hitem posledních let. Milovníci outdoorových aktivit určitě mají o tomto materiálu povědomí. Už máte nějakou softshellovou bundu nebo vestu? Pokud ne, pohlédněte se po nabídce značky Lambeste. Jde o kvalitní výrobky do každého počasí, v dámské i pánské verzi.

Jaké jsou výhody softshellu?

  • Moderní funkční materiál, lehký a slušivý
  • Prodyšný
  • Voděodolný
  • Zastoupí několik vrstev oblečení
  • Zahřeje

Softshellovou bundu využijete po celý rok

Softshellová bunda pánská, dětská nebo softshellová bunda dámská by neměla chybět v žádném šatníku. Supluje několik vrstev oblečení a vynosíte ji po celý rok. Tyto bundy se skládají ze třech vrstev. Svrchní je odolná proti větru s impregnací proti vodě, ale zároveň prodyšná. Prostřední vrstvou je TPU membrána. Z vnitřní strany má softshellová bunda fleece, který příjemně hřeje.

Vesta ze softshellu pro mnoho sportovních aktivit

Softshellová vesta dámská i pánská poskytne ochranu proti větru, chladu, dešti a dalším nepřízním počasí. Je skvělou alternativou bundy pro mnoho sportovních aktivit. Softshellová vesta se vám hodí při cyklistice, běhu, procházkách i výletech. Bude vám příjemně a zároveň budete mít volné ruce. Vrstvy softshellové vesty jsou podobné jako u bund, některé mají odlehčenou verzi s velmi lehkým a prodyšným materiálem na bocích a na zádech.

Bunda, která vás nezklame

Pokud si pořídíte dobře padnoucí a kvalitní softshellovou bundu, nebude vám překážet v pohybu, nebudete se v ní zbytečně potit ani vám nebude zima, bude kopírovat vaši postavu a vytvářet sportovně elegantní vzhled za každé situace. Vybírejte si modely podle jejich prodyšnosti a voděodolnosti, aby se hodily k aktivitám, které nejčastěji provozujete. Bunda nepropustí vlhkost ani nepříjemný vítr, zároveň bude stále prodyšná. Můžete si ji s sebou přibalit kamkoliv, nikdy vás nezklame.