Akumulátory Metabo LiHD profíci znají

Aku nářadí je nedílnou součástí výbavy domácího kutila i profesionálního řemeslníka. Mobilní zařízení, od něhož si člověk slibuje rychlost použití, dostatečný výkon a hlavně maximální flexibilitu díky absenci elektrického kabelu.Plánujete-li nákup takového nářadí, určitě si pohlídejte jeden z nejzásadnějších elementů, jímž je akumulátor. Již dávno pryč jsou doby, kdy zákazníci volili běžný standard v podobě NiCd technologie. Dnes je ideální minimálně Li-Ion výbava. Chcete-li však daleko lepší technické parametry, je jednoznačnou volbou aku nářadí Metabo osazené akumulátorem LiHD, o němž si povíme něco více.

Dosáhněte výkonu, jako s elektrickým nářadím

Tento klíčový prvek nejrůznějších aku výrobků patří v současnosti k naprosté špičce. Akumulátory Metabo LiHD si vás získají především na základě několika důležitých parametrů, jež v mnohém předčí klasický standard.

  • Výkon narůstající až o 67 %
  • Delší provozní výdrž o 87 %
  • Životnost prodlužující celkovou dobu o 100 %

To jsou tři základní předpoklady, které vás přesvědčí o ekonomicky dostupném nákupu a následně delší a pohodlnější práci.

Příjemná je samozřejmě kompatibilita s řadou aku nářadí této značky, včetně prodloužené tříleté záruky a aktivního chlazení majícího pozitivní vliv na krátký čas nabíjení.

Pořiďte si pracovní nářadí Metabo

Prahnete-li po kvalitě, dlouhověkosti a odpovídající odolnosti, určitě byste měli nakupovat aku nástroje této značky, včetně zmiňovaného akumulátoru pro dosažení maximálního provozního komfortu.

Jedním z takových výrobků je kupříkladu aku úhlová bruska Metabo, s níž už nebudete řešit předchozí problémy s nedostatečným výkonem a častým nabíjením. Rozhodnete-li se ostatně pro akumulátory Metabo LiHD, jsou vám k dispozici tři varianty.

  • LiHD 3,1 Ah
  • LiHD 5,5 Ah
  • LiHD 6,2 Ah

Nakupujte akumulátory LiHD u profesionálů

Investujte do prověřené kvality, která vám vydrží a to i při náročných činnostech. Pořizujte si jen špičkovou kvalitu se zárukou a za bezkonkurenční ceny. Tyto předpoklady vám v hojném zastoupení přináší internetový obchod Rucni-Naradi.cz. Bohaté produktové portfolio, kde akumulátory Metabo LiHD hrají svoji významnou roli.

Zaměřte se na akumulátorové nářadí Metabo s technologií LiHD a povzneste své pracovní úkony na mnohem vyšší úroveň. Neomezujte se předkládaným výkonem či délkou provozu. Výrobky osazené těmito doplňky uspokojí jakéhokoliv profesionálního řemeslníka.

Využijte odborné pomoci při nákupu toho správného nářadí. Dopřejte si individuálního přístupu, širokého popisu prezentovaného zboží a technického poradenství.

Akumulátory Metabo LiHD si oblíbíte během velice krátkého okamžiku a stanou se nedílnou a dosti důležitou součástí vaší pracovní výbavy.

Zdroj: rucni-naradi.cz“