Skvělý víkendový pobyt koupíte levně! Kde?

Nudíte se? Nekupujte si medvídka mývala, ale vyrazte na pohodový víkend. Koupit ho lze za velmi výhodnou cenu a zažít super zábavu, relaxaci i báječné romantické chvilky ve dvou či pohodu s celou rodinou. Poradíme s výběrem a samozřejmě dáme tip na místo, kde je nákup vždy nejvýhodnější.

Jedno místo a desítky výhodných nabídek

Jestliže chcete vyrazit na víkend, je téměř vaší povinností se podívat na nabídku specializovaného portálu Slevoteka.cz. Tento portál jako vůbec první v České republice přišel s nápadem nabízet cenově výhodné víkendové pobyty a zájezdy. Nabídka je založena na exkluzivních smlouvách s poskytovateli ubytování, díky čemuž je cena sražena na minimum. Byla by proto škoda takové nabídky nevyužít.

Pro každého se najde řešení

Na Slevoteka.cz je možné vybírat z rozmanité nabídky tématicky laděných pobytů. Na své si zde přijdou ti, kdo touží prožít víkend v pohodě a odpočinout si od starostí všedních dní. Nejvíce by je měla zajímat nabídka s relaxačními pobyty. Vybírat je možné relaxační pobyty v českých i zahraničních lázních.

TIP: Blíží se výročí vaší svatby? Chcete váš protějšek překvapit? Není nic jednoduššího, než se podívat na romantické zájezdy pro dva.

Na portálu lze vybírat i speciální sportovní pobyty. Zaměřeny jsou hlavně na pěší turistiku a cyklistiku. V tomto případě doporučujeme vyrazit do malebných rakouských Alp. Dále zde najdete i wellness a rodinné pobyty.

Jak nakoupit?

Máte-li vybráno, stačí kliknout na políčko koupit, provést platbu a na e-mail vám přijde voucher. Ještě než to uděláte, zjistěte si, zda mají v daném ubytovací zařízení volno ve vámi požadovaném termínu. Kontakt najdete vždy v popisu pobytu. Dejte si také pozor na čas. Všechny nabídky jsou časově omezeny. Pokud budete dlouho váhat, nabídka zmizí a jen malá šance, že se bude znovu opakovat.