Domky Herold – praktické i luxusní řešení pro vaši zahradu

Pořídili jste si zahradu, ale nemáte na ní domek, ve kterém by se dalo přespávat? Možná potřebujete jen nějaký domek na nářadí či pro děti na hraní. Máte dvě možnosti: buď si sehnat dřevo na stavbu a pustit se do práce, nebo se podívat, co nabízí trh. A nabídka staveb na zahradu je opravdu široká.

Zahradní domky pro každého

Domek na zahradě můžete využívat od jara do podzimu, stačí si jen vybrat takový, který splní vaše požadavky na prostor a pohodlí. Pro nejnáročnější klienty jsou k dispozici naprosto luxusní domky, ať už se jedná o provedení či rozměry. Vybrat si můžete domek se zastřešenou terasou, atypických tvarů, i takové, které už jsou spíš chatičkami.

K tomu, abyste trávili chvíle na zahradě v pohodlí, ovšem nemusíte utrácet tolik peněz jako za luxusní varianty. Na trhu jsou dostupné zahradní domky za cenu mnohem nižší, přitom ve stejné kvalitě provedení a poskytující dostatečný komfort, pokud zvolíte domek s větší užitnou plochou (nad 9 m2). Více informací o všech typech domků naleznete zde.

Pro udržení pořádku na zahradě

Na zahrádce je dobré mít kromě domku na přespání i místo, kde budou přehledně uklizené všechny potřebné stroje a nářadí. Tyto stavby už nemusí být veliké, domky na nářadí se vyrábějí obvykle do 9 m2. Důležité je, že v nich máte všechno na svém místě a chráněné před nepřízní počasí po celý rok. Dodávají se i v provedení s okny, která zajistí dostatek denního světla, případně rozšířené o přístřešek.

Něco pro děti

Nudí se vaše děti na zahrádce? Pořiďte jim jejich vlastní domeček a celý víkend je neuvidíte. Dětské domečky jsou snem mnoha dětí, můžou si v nich hrát s kamarády, když je venku ošklivo, mají tam své hračky a soukromí. Vyrábějí se z precizně ohoblovaného dřeva bez další povrchové úpravy. I takto sice vydrží dlouhé roky, přesto je lze spolu s dětmi natřít barvami. Vzhledem k tomu, že se dodávají jako stavebnice, jistě při jejich stavbě zažijete se svými potomky, zvlášť se syny, hodně legrace.