Bojíte se o své uplatnění? Poradíme vám, co k Vánocům!

Odmaturovali jste letos anebo vás maturita čeká v následujícím roce, a už teď se bojíte, co s vámi bude po škole? Jestli jste odpověděli ano, máme pro vás dobrou zprávu. Pokud se totiž zaměříte na rozvoj svých hard skills, určitě se na trhu práce neztratíte (a to ani v celoevropském měřítku).

A mezi nejdůležitější z hard skills patří i jazykové dovednosti, proto vám v následujících řádcích poradíme, jaké jazyky jsou dnes nejvíce žádané od absolventů v Jihomoravském kraji.

Navíc se z následujících řádků také dozvíte, kde tyto jazykové dovednosti získat (pokud vám schází) a to navíc od nejlepších lektorů, co nejrychleji a ještě s výraznou slevou.

Angličtina se stala základní gramotností dneška

Důležitost angličtiny snad již není potřeba zdůrazňovat, přesto se ji pokusím zdůraznit v několika bodech. Angličtina se stala celosvětovým jazykem číslo jedna jak ve sféře businessu, tak i v akademickém světě. Zároveň je jazykem číslo jedna v oblasti výpočetní techniky, programování, inženýrství a používání moderní techniky vůbec. Angličtina dokonce ovládla i popkulturu, o čemž svědčí i to, že řada českých interpretů zpívá své texty pouze v angličtině.

S trochou nadsázky se dá říct, že kdo dnes nerozumí anglicky, tak ztratil kontakt s okolním světem. Shodné konstatování o trhu práce by však již nebyla nadsázka, ale holý fakt. Stejně jako se znalost práce s počítačem stala dnes základem pro téměř každou pracovní pozici, tak stejně tak bude v nadcházejícím desetiletí znalost angličtiny základem pro každou pracovní pozici.

Už dnes valná většina lépe placených pracovních pozic vyžaduje pokročilou znalost angličtiny. Pokud si tedy nejste jistí svojí úrovní anglického jazyka anebo dokonce anglicky neumíte vůbec, máte nejvyšší čas si tuto jazykovou dovednost doplnit. Jinak vám hrozí, že i přes vynikající výsledky na střední škole či předchozí praxi budete v následujících letech odkázáni pouze na méně kvalifikovaná, a tedy i hůře placená pracovní místa.

Němčina otevírá možnosti dobře placené práce

V posledních letech roste důležitost znalosti i dalšího cizího jazyka, obzvláště pak jazyka německého. Pokud studujete zdravotní anebo technické obory, měli byste v této části textu obzvláště zbystřit. Německy mluvící země totiž právě pro vás nabízí široké uplatnění.

Vše začalo vstupem německých a rakouských společnosti na český trh v devadesátých letech a tento proces byl dokonán vstupem České republiky do Evropské unie a Schengenského prostoru. Dnes vám již nic nebrání v tom, abyste své karierní štěstí mohli hledat i mimo český pracovní trh. V případě regionů sousedících s německy mluvícími zeměmi (Rakouskem a Spolkovou republikou Německo) můžete navíc využívat i známé výhody práce za velké peníze v Německu a života za malé náklady v České republice.

Pokud však chcete zůstat v České republice, i tak se vám znalost němčiny vyplatí. Otevře vám dveře do řady společností a pomůže vám v konkurenci před ostatními adepty na vámi vysněnou pracovní pozici. Tak nad čím ještě váháte?

Maturujete na jaře 2017 a toužíte se uplatnit?

Zaujaly vás všechny výše zmíněné výhody, které nabízí pomaturitní studium angličtiny a němčiny? V takovém případě máme pro vás skvělou zprávu. Můžete si napsat ježíškovi anebo si od něj rovnou sami nadělit nejlepší dárek, jaký jen může být. Určitě se ptáte, jaký ten nejlepší dárek vlastně? Nejlepší dárek, jaký jen může být, je přece vaše skvělá budoucnost.

A tu si můžete zajistit, pokud letos najdete, namísto obvyklých dárků, pod vánočním stromečkem zabalené pomaturitní studium jazyků od Jazykové školy PELICAN. Díky němu se snáze a lépe uplatníte na českém pracovním trhu anebo i díky němu získáte lukrativní pracovní místo v zahraničí. A proč zrovna Jazyková škola PELICAN?

Kromě kvalifikovaných lektorů a vlastní aktivní metody výuky vám totiž nabízí na pomaturitní studium i významnou slevu. Tato slevová akce nese název first minute a je časově omezená. Zároveň, pokud by vám pomaturitní studium ježíšek letos k Vánocům nenadělil, zoufat si nemusíte.

Zvýhodněné nabídky se slevou first minute totiž můžete využít až do března 2017. Vaši skvělou budoucnost po maturitě máte tedy na dosah.

Více o nabídce first minute a její ceník naleznete zde

Máte již maturitu za sebou? Zachraňte se last minute!

A co když už máte maturitu od léta za sebou a teď se chytáte za hlavu, že jste svoji životní šanci studovat pomaturitní studium zcela promeškali? Nezoufejte, zachrání vás Jazyková škola PELICAN. Ta totiž věří, že šanci by měli dostat úplně všichni.

Nabízí tedy ukázkovou hodinu zdarma, a to i pro pomaturitní studium angličtiny anebo němčiny. Pokud by se vám ukázková hodina líbila, nemusíte poté čekat až na nový začátek studia. Jazyková škola PELICAN totiž nabízí pomaturitní studium jazyků last minute, na které se stále ještě můžete přihlásit, a to navíc s výraznou slevou.

Na konci pomaturitního studia dostanete možnost složit zkoušku s ostatními, takže to bude stejné, jako kdybyste na pomaturitní studium chodili již od září. Tak neváhejte a přihlaste se ještě dnes. Nabídka last minute je časově omezená.