Nemusíte se ani zvednout od počítače a vizitky máte do 24 hodin doma

Vizitka je základním způsobem propagace firem a jejích zástupců i soukromých osob. Aby vizitka splnila svou funkci, musí především zaujmout. A to v pozitivním slova smyslu. Špatně vyhotovená vizitka sice také zaujme, ale určitě ne tak, jak jste si představovali. Vizitka zkrátka musí nějak vypadat. Nejen po obsahové, ale také po grafické stránce.

Nejčastějším druhem vizitek jsou ty reprezentující zaměstnance firmy či podnikatele. Co se obsahu týče, na žádné by nemělo chybět jméno, a pokud zastupujete firmu, tak také její název. Dále je vhodné uvést funkci ve firmě či obor podnikání. Tím usnadníte práci každému, kdo vaši vizitku založí mezi sto dalších a poté bude marně vzpomínat, s čím mu vlastně můžete pomoci. Na vizitce samozřejmě nesmí chybět kontakty. Minimálně zde musí být uvedeno telefonní číslo a e-mail. Pokud máte webové stránky, uvádějte zde i tuto informaci. Vizitku mám připravenou, co teď? Nezbývá, než ji odnést do tiskárny. Nebo vlastně ani nikam chodit nemusíte.

Tisk vizitek z pohodlí domova

Vytisknutí vizitek je možné zajistit pohodlně z domova prostřednictvím internetu. Společnost printuj.cz vám právě takovou službu nabízí. Tisk vizitek ještě nikdy nebyl jednodušší. Stačí na webových stránkách zadat požadované množství vizitek, rozměr a další parametry, nahrát návrh vizitky a je objednáno. Navíc se vám zde okamžitě zobrazí celková cena objednávky, takže se nemusíte obávat žádného překvapení při platbě. Pokud nemáte připraven vlastní návrh vizitky, můžete si vybrat z řady již připravených návrhů, které jsou volně k dispozici. Výsledné vizitky budou kvalitně vytištěny v krásných jasných barvách. Samozřejmostí je použití čistě bílého, pevného a odolného papíru. Vybírat lze mezi lesklou a matnou úpravou. Pokud chcete dodat vizitkám luxusní vzhled, využijte možnosti laminace. A co je nejlepší? Vizitky budou dodány do 24 hodin po celé ČR. Nemusíte se obávat žádného čekání. Teď už se jen pustit do rozdávání a nové zakázky se jen pohrnou.