Důvody, proč si půjčit dodávku

Možná se vám také už někdy stalo, že jste potřebovali na zahradu přivézt čerstvé květiny, převézt nábytek po babičce anebo naložit stavební materiály. Zřejmě si pamatujete na situace, kdy jste se chtěli vrhnout do podnikání, ale chybělo vám k tomu potřebné vybavení, mezi nímž byla i dodávka. Jenže finance mohou být velký problém, a když si spočítáte náklady na pořízení a pronájem dodávky, vyplatí se půjčit si automobily od prověřené půjčovny s širokým vozovým parkem.

Více než 10 typů dodávek

Půjčovna dodávek Praha 10 si zakládá na férovém a profesionálním přístupu k zákazníkům. Dodávky jsou rozděleny podle typu, takže se nemusíte omezovat velikostí a provedením. Klasické malé, střední či velké dodávky doplňují mrazáky, skříně, valníky, vícemístné minibusy a nákladní vozy či dodávky s nástavbami. Mrazící dodávka půjčovna je také velmi oblíbená, neboť je přizpůsobená pro převoz mražených potravin, aniž by došlo k narušení hlubokého zmražení. Rozhodnete-li se navštívit půjčovnu v Praze 10, nezapomeňte rovněž navštívit jejich webové stránky, kde naleznete aktuální nabídku vozů. Všechna nabízená vozidla jsou prakticky zánovní. Dodávky prověřují zkušení odborníci zajišťující jejich bezvadný technický stav.

Po Česku i do Norska

Půjčovna dodávek a nákladních vozidel umožňuje pronájem minimálně na sedm dní, přičemž se u půjčování aut skládá kauce. Ta je následně vrácena. Navíc půjčenou dodávkou smíte cestovat nejen po České republice, ale v rámci celé EU a také do Norska. To ocení zejména fanoušci cestování ve skupinách, kteří si chtějí půjčit k prozkoumání cizích zemí vícemístný minibus. Ani u volby vícemístného minibusu nemusíte slevovat  ze svých požadavků, najděte si ideální model, barvu i výbavu z nabídky předních modelů aut – třeba od Citroen, Fiat, Peugeot, Ford či Mercedes Benz.