Elektro pohotovost je vám k dispozici 365 dní v roce

Život bez elektřiny si už málokdo z nás umí představit. Zvykli jsme si na pohodlný život, v němž máme k ruce řadu šikovných spotřebičů, které nám šetří čas a námahu. Proto vnímáme situaci, kdy dojde k závadě na elektroinstalaci, jako velmi nepříjemnou a stresující. Naštěstí je tu elektro pohotovost, jež se rychle postará o nápravu.

Když dojde k poruše…

Zjistili jste, že máte nefunkční jistič, zásuvku, vypínač nebo vyhozené pojistky? Přestal fungovat bojler, elektrický kotel či topení? Nemusíte zoufat, neboť pomoci se dovoláte velice snadno a rychle. Elektrikář Praha 7 je vám k dispozici 7 dní v týdnu a 24 hodin denně. Pokud mu zavoláte mezi 8.-18. hodinou, bude u vás už do 60 minut. Ve večerních a nočních hodinách mezi 18.-8. to stihne do 1,5 hodiny. Pomocí toho nejlepšího vybavení a za použití moderních postupů snadno a ve velmi krátkém čase detekuje závadu.

S čím si zkušený elektrikář poradí?

Elektrikář Praha 8 vyřeší opravu poruchy elektroinstalace a elektrického přívodu do domu, bytu a nebytových prostor. Vymění vám nefungující jističe a pojistky, opraví vypínače a zásuvky, zprovozní světla, zkontroluje správné zapojení elektrických spotřebičů, provede revizi elektrických rozvodů a hromosvodu. Elektro pohotovost řeší nejen rozsáhlé havárie, ale též drobné opravy. Elektrikář je velice sofistikované řemeslo, které vyžaduje neustálý rozvoj vědomostí a orientaci v novinkách v oboru. Proto jsou elektrikáři pravidelně školeni a přezkušováni, aby byli schopni si poradit téměř s čímkoliv. Již dávno odzvonilo dobám, kdy složitě a zdlouhavě pátrali po problému na spojích elektrické instalace. Díky použití termokamery je případná závada detekována rychle a spolehlivě. Oprava se proto nijak neprodlužuje, a zákazník tak ušetří nemalé finanční prostředky.