Změňte své bydlení za pár korun – pomůže vám dobrá galanterie

Potřebuje vaše bydlení změnu? I velkou změnu dovedou udělat maličkosti. Prostě se do nich stačí pustit. Vše, co potřebujete, vám nabídne Mikaton.cz – místo, které je více než jen pouhá galanterie.

Galanterie nabízí rychlou změnu bydlení k lepšímu

Ne každý máme statisíce na velké rekonstrukce. Ale někdy stačí málo, a naše bydlení se zcela změní. Zkuste měnit novým textilem. Kupte si látky pro nový bytový textil a pojďte jej doma ujednotit. Držte se při zemi, nepřehánějte to s velkým množstvím kombinací. Právě ujednocení textilií byt designově pozvedne. Ušijte nové závěsy, podsedáky na židle, dekorační polštářky, ubrusy či dečky. Vyhrajte se s drobnými detaily. Třeba s nášivkami, kovovými ozdůbkami, lemovkami a knoflíky. Už samotná galanterie je úžasným zdrojem inspirace. Jeden nákup, pak chvilka práce – a váš byt bude k nepoznání.

Nezapomeňte na vkusné dekorace

Bez dekorací to nejde. Zbavte se doma těch, které máte jen proto, abyste nějaké měly. Nahraďte je novými a vkusnými. Případně si dekorace vyrobte z různých polotovarů. Krásný věnec nemusíte mít doma jen před vánočními svátky. Ke každému ročnímu období se hodí jiný a vždy nádherně ozdobí interiér či vchodové dveře.

Moderní ložnici dělá vkusné povlečení

Změňte i svoji ložnici. Spánek je důležitý a v ložnici s novými textilními dekoracemi se vám bude lépe usínat a s nadšením se též budete probouzet do nového dne. Pořiďte si nové povlečení a dolaďte jej opět se závěsy, ale i s drobnými koberečky k posteli. Nábytek je v ložnici vlastně tou poslední věcí, která potřebuje změnu.

Když změnu potřebuje dětský pokojík

Nezapomínejte ani na pokojík vašich dětí. Teď v něm trávily mnoho času. Určitě jste od nich slyšeli, jaké změny by si v pokojíčku přály. V první řadě pokojíček odlehčete. Školáci již rozhodně nepotřebují věci pro batolata. Avšak nezapomeňte nějaké hračky pořídit, aby jim to prostě nepřišlo líto. Avšak inteligentní a přiměřené věku.

TIP: Pojďte měnit – za pár korun, ale tak, že si změnu každý všimne. Na vše vás připraví e-shop Mikaton.cz. Na jednom místě zde pořídíte vše, co pro tyto změny potřebujete. Od jehly, nitě, látky, až po hotové dekorace, povlečení či hračky.