Firemní vzdělávání vylepší vaše schopnosti

Vedení úspěšné firmy není zrovna lehká činnost v současné době. Chce to jít s dobou, využívat nejnovější trendy, technologie a pravidelně rozvíjet vaše schopnosti. Podnik musí perfektně fungovat i s ohledem na vzniklé nelehké situace.

Kurzy pro individuální potřeby klientů

Nové dovednosti nesmí chybět pouze vedení společnosti, ala také zaměstnancům. Jen tak se zvýší konkurenceschopnost a efektivita podniků. Nejlépe, když si najdete takovou formu vzdělávání, která zohlední individuální potřeby. Jednoduše si vyberete oblast výuky a provozovatelé snadno přizpůsobí průběh jednotlivých školení konkrétním zájemcům o kurz. U rozvojového komplexního vzdělávání brzy zaznamenáte jasné výsledky. MotivP se soustředí především na soft skills, kde se naučíte zvládání námitek a komunikaci se zákazníky. Dále lze vyzkoušet zaměření na change management a vedení změn ve společnosti, work-life balance nebo projektové řízení a vedení projektu ve firmě. Dozvíte se novinky o efektivní komunikaci a o chybách, které v ní děláte. Důležité je znát i cosi o zpětné vazbě a také o motivaci. Nechybí ani orientování na zákazníka a zdokonalení prodejních dovedností.

Nepostradatelná fiktivní postava

Jmenuje se Filip a zvládne organizaci vzdělávání několika tisícovek lidí. Ano, naprosto dokonalý zástupce firmy, který je sice fiktivní postavou, ale rozhodně nepostradatelnou. Jde o člověka a robota zároveň. Stačí si zakoupit produkt týkající se některého z kurzů a od Filipa obdržíte email s uvítáním a nezbytnými informacemi. Pokud máte hned nějaké otázky, rád vám se vším pomůže. Na Filipa obdržíte telefon, ale také lze začít chatovat přes Facebook Messenger. Jakmile znejistíte, jestli vše proběhlo v pořádku, okamžitě vám odpoví na vaše dotazy. Zvládne být kdykoliv k dispozici, a to skutečně nepřetržitě bez výjimek.