Zánovní dodávky za parádní cenu

Již více než 12 let se na českém trhu pohybují zkušení lidé významné společnosti, jež se zabývá pronájmem, prodejem i výkupem vozů. Neorientuje se pouze na osobní automobily, jak tomu bývá v jiných bazarech, ale nabízí také užitkové vozy. Ty dnes patří mezi velmi žádané, protože jsou využívány soukromými osobami i podnikateli. Furgony, vany i minibusy dokáží zefektivnit práci dělníků, pojmout nářadí a pracovní stroje a přitom poskytnout také zaměstnancům dostatek prostoru při pracovních přesunech. Oblíbené pickupy a přívěsy žádaných značek pak slibují perfektní jízdní vlastnosti a kvalitu za rozumnou cenu. Stačí se jen rozhodnout pro ten nejlepší model ve výbavě, jež splňuje vaše nároky.

Van do rodiny

Prodej užitkových vozů zahrnuje dodávky mající všestranné využití. Představte si, jak vícečlenná rodina vyrazí na dovolenou díky vanu s dostatečným počtem míst. Jenže co dělat, když není dostatek finančních prostředků na nový vůz? Sáhněte po zánovním modelu, který je dobře zajetý a slibuje skvělé jízdní vlastnosti i komfort všech cestujících. Díky přehlednému online prodeji a pronájmu si můžete definovat vybavení jednotlivých aut a sáhnout tak po optimálním řešení. Rozhodnete-li se pro ověřeného prodejce prodávajícího 15 tisíc aut, pak máte jistotu spokojenosti, skvělého výběru i možnosti vůz řádně otestovat.

Kromě prodeje zajišťují vyškolení pracovníci též komisní prodej nebo výkup vozidel. Tady se nezapomíná ani na servis, specialisté se orientují na výrobu a montáž chladících vestaveb a agregátů a v neposlední řadě též přestavby míst vozidel.

Více než 25 značek užitkových vozů k prodeji

Z vozidel můžete vybírat i další modelové řady. Velmi žádané jsou třeba valníky, nákladní vozy, chladící či mrazící auta nebo sklápěče a skříně. Přehledný seznam vozidel k prodeji zahrnuje kromě reálné fotografie a faktického stavu auta také objem motoru, počet najetých kilometrů, celkovou hmotnost či měsíc a rok, od kdy je vozidlo v provozu. Nechybí pak finální cena. Velmi populární jsou auta například od Iveco Daily, jež se chlubí dlouholetou tradicí nejen na českém trhu.