Hliníkové ploty v originálních designech

Obliba hliníkových plotů má zvyšující se tendenci, což potěší všechny zájemce o jedinečné styly, které objevíte v široké nabídce. Dostatečně si ohraničíte nejen svůj pozemek a dům, ale u plotu můžete vsadit i na zajímavý vzhled, který lehce sladíte s okolím. 

hliníkové ploty

Rozmanité vzory na ploty

Hliník je specifický svými vlastnostmi, proto se mohou hliníkové ploty vyrábět ve vysoké kvalitě a s unikátním designem. Výsledné dílo bude vypadat velmi moderně a vy si můžete vybírat z více než stovky vzorů. Nebudete mít doma nebo ve firmě žádný obyčejný plot, ale díky technologii řezání laserem třeba sestavený ze složitých tvarů. Při tomto postupu se klade důraz na přesnost, jen tak vyniknou všechny detaily vybraného vzoru plotových dílců. Nelíbí se vám, když někdo kouká škvírami přes plot? Nebo naopak preferujete větší transparentnost? Sami si určíte, jak moc by měl být plot průhledný, zda se chcete úplně schovat před zraky kolemjdoucích, nebo zvolíte větší mezery v jednotlivých vzorech. Rozmanitosti je docíleno i barevným provedením, kdy momentálně najdete k výběru skoro dvě stovky barevných odstínů. Nechybí ani ladění do stříbrné, bronzové, černé nebo pastelové barvy. 

Moderní plot

Plánování plotů s vizualizací

Vsadit na moderní vzor je jedna věc a druhá vidět, jak vypadá v realitě. Moderní plot není nic, co by vás mohlo nemile překvapit. Vizualizace vám totiž hned ukáže, jak bude oplocení vypadat i se zvolenými doplňky. Podíváte se předem a určíte, zda se zakomponují nějaké změny a jiné prvky. až po schválení návrhu dojde k realizaci. Z předností je potřeba zmínit, že hliník náleží k praktickým materiálům, které nevyžadují takřka žádnou údržbu. Snadno se staví a montují vzhledem k jejich nízké váze. Dále odolávají korozi a nemusíte ho v budoucnu upravovat broušením, lakováním, natíráním a jinými úpravami.