Dieta bez hladovění skutečně existuje

Hubnutí, boj s přebytečnými kilogramy a dieta – to jsou nejčastěji skloňovaná slova ve spojení se snahou zbavit se faldů na břiše a upravit hmotnost. I když se může hubnutí jevit jako povrchní záležitost, u osob se silnou nadváhou až obezitou jde o poměrně důležitý návyk nutný vybudovat, aby odpadla případná zdravotní rizika spojená s vysokým BMI indexem. Jestliže máte pocit, že jste už vyzkoušeli všechno, od zázračných čajů na hubnutí až po počítání kalorií či pravidelné trýznění těla a bez výsledku, dejte šanci keto dietě. Překvapí vás jednoduchý a do detailu propracovaný koncept s jasnými výsledky při správném dodržování.

Základem jsou bílkoviny

Keto dieta představuje ucelený jídelní program skládající se s oblíbené stravy a proteinových pokrmů. Ty se vyznačují nízkou energetickou hodnotou, s minimem cukru. Hlavní přidanou hodnotou jsou bílkoviny, díky nimž se v organismu docílí ketózy a odbourání tukových zásob. Přitom si pochutnáte a vaše strava bude maximálně pestrá. Ketodieta vám garantuje zdravé a bezpečné hubnutí. Nezhubnete sice o pět kilogramů za tři dny, zato se u vás nedostaví jo-jo efekt. Tři až čtyři proteinové pokrmy, jež přidáte do svého jídelníčku, jsou bez škodlivých chemických přísad a nejedná se o doplňky stravy, nýbrž plnohodnotné stravování. Díky tomu vám odpadají starosti s vařením a zdlouhavými nákupy. Navíc dostanete jídelníček zdarma.

Bez trápení a hladu

Ideální čas začít se změnou stravovacích návyků je právě nyní. Naučíte se tělu dopřát kvalitní složky potřebné pro fungování, zajistíte mu pravidelný přísun potravin, efektivně nastartujete hubnutí a spalování, postupně, až se na to budete cítit, přidáte pohyb nebo jen zůstanete u upraveného jídelníčku. S ubývajícími kilogramy získáte sebevědomí i menší velikost do svého šatníku. Nespornou výhodou u ketodiety je, že se do ní mohou pustit lidé toužící po zhubnutí pěti kilogramů i osoby se silnou nadváhou.