IN TIME KURÝR nabízí mezinárodní kurýrní službu

Společnost IN TIME KURÝR, spol. s.r.o. byla založena v roce 1990. V době svého založení se jednalo o první ryze českou soukromou firmu poskytující kurýrní a spediční služby. V současné době má na tuzemském i mezinárodním trhu významné postavení, přičemž portfolio tvoří ucelená škála logistických služeb. Expresní přepravu zásilek zprostředkovává soukromým osobám i klientele z podnikatelské sféry.

Po dvanácti letech své existence se společnost IN TIME KURÝR, spol. s.r.o. rozhodla expandovat k východním sousedům – na Slovensko. Zde založila dceřinou společnost vystupující pod názvem PROFI KURIER, s.r.o.. Orientuje se na mezinárodní kurýrní službu a vnitrostátní přepravu. Urgentní zásilky je firma schopná doručit do druhého dne do osmi hodin.

Jelikož má navázanou spolupráci se světově proslulými kurýrními společnostmi, je ochotna zajistit kurýrní služby do celého světa za příjemné ceny. Z výčtu služeb vyplývá, že se vám tato společnost neobrání nikdy zády.

Kurýrní služby

Nabídku kurýrních služeb má tato společnost rozdělena na tři základní kategorie – Standard, Expres a Zvláštní služby. Nejvyužívanější je mezinárodní kurýrní služba Standard, která má stanovenou dobu doručení zásilky.

Jestliže potřebujete doručit zásilku v rámci České republiky, do vybraných míst bude doručena do 18 hodin, do ostatních míst do 23 hodin. V rámci Slovenské republiky jsou zásilky do Bratislavy a dalších vybraných měst doručeny do 23 hodin, do ostatních míst do 48 hodin. Pakliže žádáte doručení zásilky v Anglii do Londýna a dalších vybraných lokalit, potrvá to 24 hodin, do ostatních míst 48 hodin. A v rámci zbytku světa se pro určitá města uvádí doba doručení 24 hodin a do ostatních měst 48 až 72 hodin.

Pokud hledáte profesionální kurýrní firmu, nabízí se vám právě IN TIME KURÝR, spol. s.r.o., která v této oblasti působí již dlouhá léta.