Kdy se rychlá půjčka vyplatí a na co si dát pozor?

Rychlé půjčky zaplavily finanční svět před několika lety. Na trhu se najednou objevila možnost získat menší obnos peněž během několika hodin, čehož mnoho lidí velmi rádo využilo. Vidina peněž je zaslepila natolik, že nevěnovali pozornost podmínkám a někteří z nich se kvůli neschopnosti peníze vrátit v krátkém termínu dostali až k exekutorovi. Jiní měli tu smůlu, že narazili na podvodnou firmu, zaplatili jí zálohu a o peníze přišli. Rychlé půjčky fungují i v současné sobě: Mohou pomoci, ale je třeba opatrnosti. Jak postupovat?

Musíte si půjčku skutečně vzít?

V první řadě si odpovězte na otázku, zda je pro vás rychlá půjčka tím pravým řešením. Je primárně určena pro situace, kdy rychle potřebujete peníze (například na zaplacení účtu za telefon, nedoplatku na plyn či na koupi nového spotřebiče), a to v situaci, kdy peníze ihned k dispozici nemáte, ale víte, že do měsíce je mít budete a půjčku bez problémů vrátíte. Pokud byste nedodrželi termín splatnosti, mohli byste se dostat do velkých potíží. Nebankovní půjčky mají v podmínkách hodně vysoké úroky a penále za prodlení rychle naskakují. Vaše neschopnost splatit vás může dostat až k exekutorovi. Nepůjčujte si tedy v případě, pokud nemůžete řádně splatit!

Počítej a prověřuj

Jestliže se pro rychlou půjčku rozhodnete, vše si spočítejte. Výhodou je, že si v mnoha případech volíte částku i dobu splatnosti sami. Vyberte takové podmínky, které vám nejvíce vyhovují. Je lepší si volit delší dobu splatnosti, nikdy nevíte, co se může přihodit. Vždy si detailně pročtěte podmínky. Ještě než cokoliv podepíšete, ověřte si serióznost společnosti. Slouží k tomu online black listy úvěrových podvodníků.

Jak celý proces probíhá?

Jako modelový příklad nám poslouží půjčka ihned do hodiny, kterou je možné sjednat na finpujcka24.cz.

Proces vyřízení půjčky je velmi jednoduchý:

  1. vyberete částku a zvolíte dobu splatnosti
  2. vyplníte online formulář a odešlete ho
  3. společnost vaši žádost posoudí do 1 hodiny
  4. pošle peníze na váš účet

U finpujcka24.cz není třeba chodit na osobní schůzku, nemusíte ani mít ručitele či dokazovat příjem. Pokud potřebujete půjčit, zkuste to právě zde. Férové podmínky jsou připraveny pro každého.