Jak profesionálně vyčistit fasádu?

Fasáda každého domu je jeho jistou vizitkou. Podle toho, jak o ni pečujeme, může náš dům působit buďto velmi udržovaně, stejně tak si ale vysloužit nálepku špinavý a zanedbaný. Cenově dostupné fasády jsou přitom velmi odolné a barevně stálé, což dnes už není ničím výjimečným. Doba pokročila dopředu a též stavební materiály jsou výrazně kvalitnější. Díky této kombinaci si za solidní peníze smíte dopřát vysoce moderní a barevně atraktivní fasádu.

Špičková práce v rámci celé republiky

Nátěry fasád v Ostravě, v třetím největším městě České republiky, se provádějí zcela bez lešení. K nátěrům se využívají pracovní plošiny, žebříky i horolezecké techniky. Nátěry fasád Plzeň a další města se týkají panelových domů, řadových domků i rodinných domů, hal a kancelářských prostor. Vše je řešeno za pomoci moderní technologie bezvzduchého stříkání za vysokého tlaku několika set atmosfér. Proto je výsledek vždy perfektní. Tomu předchází řada povinných kroků, u nichž je klíčová pečlivost. Například před samotným nástřikem se celý objekt umyje a odmastí. Aby nedošlo k poškození a ušpinění dveří, oken či dalších ozdobných prvků, přikrývá se vše potřebné. Teprve po velmi důkladné penetraci přichází na řadu samotný nátěr, a to ve dvou vrstvách barvy. Šikovní specialisté vám garantují denní nátěr o velikosti až jedné tisícovky metrů čtverečných.

Minimálně pět let záruka

Kdo nechce ponechat nic náhodě, domluví si ještě impregnaci proti plísním, antigrafitový nátěr nebo hydrofobní nástřik. Nechejte si zpracovat cenovou nabídku zcela zdarma a v případě bytového družstva zvažte rovněž výhodné financování. Budete překvapeni, jak vaše nemovitosti okamžitě získá na hodnotě a bude vypadat jednoduše skvěle. Součástí nabídky jsou samozřejmě zcela bezplatné drobné zednické opravy fasády. Máte-li v plánu mytí fasády, svěřte se do rukou zkušených pracovníků. Dokáží totiž zbavit vaši fasádu organických nečistot, jako jsou prach, smog, saze, plísně, mech anebo řasy. U zateplených fasád se přímo doporučuje čištění po čtyřech až šesti letech.