Chorvatsko láká na dovolenou

Koho by nelákala země, kde najdete místa podobající se skutečnému ráji? Průzračná voda, mořské radovánky, unikátní historické památky, nádherná příroda, pláže a další zábava, to vše představuje Chorvatsko. 

Odpočinek v přírodě

Jestli se rozhodnete letos poctít svou přítomností nejstarší, nejnavštěvovanější a největší národní park Chorvatska, určitě objevíte u Plitvických jezer mnohá další „nej“. Zdejší jezera mají různou barvu a spojují je vodopády. Obdivovatelé přírodních krás se mohou vrhnout i do jiných národních parků, například vás uchvátí Krka a Velebit. Pochopitelně nikdo nepojede do vzdálené země jen na otočku a preferuje zde zůstat více dní, protože míst k objevování zde najde skutečně víc než dost. Bude pro vás hodně těžké se vracet z romantických ostrůvků a zálivů do hotelů ve městech? Vyzkoušejte luxusní kempování v Chorvatsku, kde zůstanete v přírodě. Glamping nabízí způsob safari kempování v prostorných a skvěle vybavených stanových chatkách v kempech na pobřeží. Dovolená strávená v přírodě vám pomůže se lépe odpoutat od stresu a maximálně si odpočinete. Stanům nechybí klimatizace a plná vybavenost, dokonce i prostorná terasa se zahradním nábytkem.

Kempy u pláží

Rodiny s malými dětmi uvítají možnost vyjít z kempu přímo na pláž. Chorvatsko kempování vám v Polidoru poskytne vlastní pláž u malého rodinného kempu. K dispozici je také psí pláž. Prémiový kemp Lanterna patří k největším v zemi a objevíte ho na krásném poloostrově Zelena Lanterna. Na místě využijete tři a půl kilometru dlouhou oblázkovou pláž, velký venkovní bazén s vířivkou, sprchy, kabiny, plážová hřiště. Zábavní zóna obsahuje divadlo a kinosál, teenagery potěší speciální prostor s herním salonkem, zónou k povídání a odpočinku. Zájemci nepřijdou o diskotéku, herní a videoherní zónu, o restaurace a rodinný akvapark.