Jak snadno nalézt bydlení snů?

Uvažujete o tom, že se přestěhujete? V místě vašeho bydliště nejste zcela spokojeni, neboť vás láká větší město, které nabízí pestřejší možnosti pro život? Nejste si však úplně jistí, zda bude toto rozhodnutí správné a zda se vám v novém místě bude bydlet dobře? Změna bydlení sebou vždy přináší určité výhody a nevýhody, otázkou je, která stránka bude převažovat.

Výběr nového bydlení není nikdy snadný. Ať už budete hledat nový domov skrze makléře nebo oslovíte přímo majitele bytu či rodinného domu, můžete s velkou pravděpodobností počítat s tím, že informace, které vám tyto osoby poskytnou, budou do jisté míry zkreslené. Oba chtějí prodat a mohou vám některé nepříjemné záležitosti týkající se bydlení, zatajit. Jak tedy pak máte jistotu, že bude opravdu vše takové, jak bylo avizováno? Asi nemáte? Jedině, když budete znát objektivní názor lidí, kteří v dané lokalitě a nemovitosti bydlí, získáte bližší obrázek o novém bydlení a zda je pro vás vhodné. Pozitivní i negativní pravdivé recenze bydlení tak mohou být ideálním zdrojem informací při rozhodování, zda danou nemovitost koupit.

Chcete znát pravdu?

Pokud si opravdu nejste jisti, zda povede změna, kterou plánujete, k lepšímu, doporučujeme určitě využít portál vimkdebydlim.cz. Naleznete zde zcela pravdivé info od lidí, kteří taky publikují své názory na bydlení, ať už v konkrétních lokalitách, určitých ulicích, tak týkající se nemovitostí. Díky nim se vytváří nezávislý zdroj informací právě pro vás a pro všechny, jež se chtějí přestěhovat. Recenze nemovitostí a lokalit jsou kladné i záporné a vy se můžete dozvědět hodně zajímavých věcí. Věřte, že jsou opravdu autentické a nezávislé, protože portál má nekomerční charakter. Recenze postupně získávají hodnocení a z těchto hodnocení se pak sestavuje žebříček těch nejlepších a nejhorších ulic v ČR.

Řekněte i vy názor na své bydlení

I vy nyní někde bydlíte, proto bude cenný i váš názor na vlastní bydlení. Můžete se tedy podílet na obsahu portálu a sdělit tak další recenzi, která pomůže dalším lidem hledající ideální domov.

Portál vznikl na podnět Petra Průchy, známého pardubického hokejisty, na základě osobních negativních zkušeností s nákupem bytu snů, který však rozhodně nebyl tím pravým. Byt měl tolik chyb a vad, jež mu byly zatajeny, a které musel na vlastní náklady opravit. Brzy svého rozhodnutí litoval, a proto jej napadla myšlenka vytvořit portál, který by mohl lidem hledajícím nové bydlení pomoci.