Jarico – obalové materiály, které nezklamou

Při práci v potravinářství se velice často používají nejrůznější obaly. Vyrobené potraviny je třeba ve vhodném obalu přepravit k zákazníkovi a nabídnout v obchodní síti k prodeji. K tomuto účelu slouží nejen potravinářské fólie, balicí papír, tašky, ale také menu boxy, misky a tácy. Jejich výběr je poměrně bohatý, záleží ovšem i na tom, čemu dáváte přednost.

Obalový materiál pro firmy i soukromníky

Určitou výhodou je znalost trhu, jíž se může pyšnit i firma Jarico. Už krátce po Sametové revoluci začala v roce 1994 nabízet svoje služby zákazníkům, a to nejen firmám, ale také těm koncovým v maloobchodě. Její hlavní činností je nabídka sortimentu obalového materiálu a čisticích a hygienických potřeb – tedy produktů, s nimiž se jejich uživatelé setkávají téměř každý den.

Ekologické nádobí z cukrové třtiny

Zcela určitě v bohaté nabídce firmy Jarico nezapadne ani nádobí z cukrové třtiny. Je totiž velmi odolné a vhodné pro servírování hlavních jídel, příloh i fast food jídel. Využijete ho na domácím grilování s přáteli, stejně jako při společenských akcí ve firmách. Nádobí z cukrové třtiny je lehké a zároveň stylové a hygienické, protože je určené pro jednorázové použití. Vzhledem k tomu, že se jedná o nádobí z vláken cukrové třtiny, můžeme říci, že je to ekologický produkt. Díky působení půdních bakterií se totiž přemění na kvalitní biomasu.

Kelímky na jedno použití

V potravinářství se velmi často používají také nápojové kelímky. Ty bývají vyrobené z tvrdého plastu, jenž je odolný i vůči horkým potravinám, jakými jsou káva či čaj. Vzhledem k tomu, že na trhu je k dispozici hned několik variant velikostí těchto kelímků, je možné do nich servírovat také limonády nebo pivo. Nápojové kelímky jsou vhodné do automatů, stejně jako na párty či jiné společenské akce, jakými jsou například festivaly či výstavy.