Kde nabrat nové síly? Ve wellness Praha Karlín

Když nad vámi začne vítězit stres a shon a vy se začnete cítit tak, že vám všechno přerůstá přes hlavu, je nejvyšší čas zpomalit. A najít si pro sebe chvíli, v níž budete relaxovat. O vyhoření nikdo nestojí a přepínat síly je proto nebezpečné. Klid pro duši i potěchu těla najdete ve wellness.

Jacuzzi – vířivá vana vás nabudí pozitivní energií

Abyste si opravdu odpočinuli od všech starostí, je nutné občas nechat práci stranou. Ona vám neuteče a počká na vás, zatímco vy se ponoříte do příjemně teplé vody vířivky a necháte, aby vaše ztuhlé svaly pomalu povolovaly. Podmanivá klidná hudba dotváří pohodovou atmosféru a vy cítíte příval nových sil. Wellness Praha Karlín je přímo ideálním místem, jak znovu nastartovat svůj životní elán.

Zdravá sauna pro lepší mysl i vaši kondici

Finové moc dobře vědí, proč se pravidelně saunují. Jejich sauna je geniálním vynálezem, který přispívá k obnově fyzických sil a odbourávání škodlivých látek z těla. Přímo tak podporuje imunitu. Praha – Wellness je připravena svým zákazníkům nabídnout i takovou možnost relaxace. Obklady místností wellness v atraktivní tmavě šedé barvě s podsvícením modrým a fialovým světlem působí důvěrně a člověk při pobytu v nich získá pocit duševní rovnováhy.

Lymfodrenáž pro redukci celulitidy

Unavené tělo pod rukama zkušených masérů zažívá znovuzrození. Nechte se jimi hýčkat i vy ve wellness Praha Karlín. Na výběr máte přitom částečnou masáž jen některé části svého těla, reflexní masáž nohou nebo lymfatickou masáž, která je vhodná pro ty, kteří trpí bolestmi hlavy, otoky nebo špatnou imunitou. Lymfodrenáží je možné zmírnit i projevy celulitidy na pokožce.

Při problémech meziobratlových plotének a nervů pomáhá Breussova masáž. Tato velmi citlivá masáž oblasti páteře odstraňuje především napětí svalů. Proti stresu perfektně funguje relaxační masáž, jež prokrvuje svaly a zrychluje látkovou výměnu.