Rozšiřte sortiment svého květinářství o exotické sušené květiny

Máte zahradnictví nebo malé květinářství a toužíte po rozšíření sortimentu? Zákazníci jsou dneska zmlsaní a rádi by všechno nakoupili na jednom místě. Lidé pomalu objevují kouzlo květin a květinových dekorací a už je nepořizují jen jako dárky k narozeninám nebo jiným slavnostním příležitostem. Naopak, přibývá těch (především žen), kteří si rádi udělají koupí květiny radost jen tak. A také muži kupují květiny ženám častěji než jednou za rok.

Máte jedinečnou možnost jim nabídnout víc než jen řezané květiny a rostliny v květináčích. Sušené květiny, dřeviny a dekorace mají své neopakovatelné kouzlo. Tvoří pěknou ozdobu v interiéru, a hlavně vydrží roky!

Velkoobchod květin

Představujeme vám Flor service, velkoobchod květin, který se zaměřuje na dovoz sušených květin a dřevin z různých koutů světa. V jejich nabídce najdete více než 10 000 položek, kterými můžete obohatit svůj sortiment. Nechte se unést do světa krásných přírodních tvarů a barev a zapojte svou kreativitu. Fantazii se meze nekladou, a pokud vytvoříte opravdu poutavou dekoraci, kterou vystavíte ve vašem obchodě, i vaši zákazníci po něčem podobném ihned zatouží.

Květiny pochází z tak exotických míst, jako je Indie, Afrika, nebo jižní Amerika. Pár luxusních kousků je dovezeno i z různých koutů Evropy.

Nabídněte zákazníkům veškeré potřebné doplňky k vytvoření vlastní dekorace

Přestože můžete dekorace ze sušených vytvořit sami a prodávat je jako hotové produkty, najde se mnoho zákaznic, které si budou chtít vytvořit své vlastní originální kytice. Mějte proto ve svém obchodě veškeré potřebné pomůcky, jako jsou slaměné kruhy, dekorace v podobě motýlků a ptáčků, šišky, koše a ošatky, zápichy, aranžovací hmoty nebo sušené ovoce. To všechno najdete na webových stránkách velkoobchodu https://www.florservice.cz/susene-kvetiny-c173/ .