Když se nespokojíte s tím, co mají ostatní

Sledování televize a oblíbených seriálů či napínavých filmů a dostupnost k internetu je dnes jakousi samozřejmostí. Přitom ještě před pár lety jsme si mohli vzhledem k vysokým poplatkům dovolit sledovat internet jen omezený čas a stahovat několikahodinový film nám připadalo naprosto nemyslitelné. Doba naštěstí pokročila a otevírá nám netušené možnosti. Zapomeňte na limity, zapomeňte na dlouhé čekání, než se vám stáhne nějaký film, a užijte si internetovou televizi i sledování žhavých novinek přímo u vás v obýváku.

Ověřená dostupnost služeb

Rychlý internet vám slibuje vysokou rychlost až 1000 Mb za sekundu, a to po kvalitní optické síti. Svědčí o tom více než sto dvacet tisíc spokojených uživatelů a číslo neustále roste! Kabelové připojení garantuje stabilitu a jistotu, které nemohou poskytovatelé wi-fi připojení konkurovat. Vysoká kvalita optického připojení a k tomu kvalitní servis a telefonní podpora či lokální technik k dispozici přímo k vám domů jsou jasnými argumenty, proč si vybrat právě rychlý internet od www.nej.cz. Nemusíte mít strach, že by firma neměla pokryto právě vaše město, nabízí spolehlivé připojení bez zatížení rodinného rozpočtu, a pokud k tomu přidáte ještě internetovou televizi, získáte skutečně cenově propracovaný balíček služeb. Kdo chce kombinovat více služeb, zajisté bude nadšený z možnosti flexibilního mobilního tarifu bez úvazku a stejně tak telefonního tarifu s nejlevnějším voláním na trhu.

Vaše oblíbené filmy na dosah jednoho tlačítka

Jen si představte, jaké by to bylo sledovat oblíbené seriály, nedávno vyšlé filmy a čerstvé novinky ze světa kinematografie u vás doma. Stačilo by vám zmáčknout jedno tlačítko a internetová televize by nabídla celovečerní program pro celou rodinu. Vaše internetová televize disponuje řadou chytrých funkcí, třeba pozastavením pořadu a jeho opětovným spuštěním, přetáčením i ukládáním pořadů. Jestliže dlouho očekávaný film nestihnete, protože jste v práci nebo máte hosty, můžete ji sledovat i zpětně. Stejně tak vám internetová televize půjde spustit až na čtyřech zařízeních, třeba na počítači, chytrém telefonu i tabletu. Přičtěte si k tomu plnou videotéku HBO s novinkami a více jak 200 TV stanic včetně HD produkce a máte jasného vítěze.