Komplexní služby doručování zásilek

Snad každý má ve svém okolí někoho, kdo si prošel malým peklem, když si nechal doručovat zásilku od České pošty nebo PPL. Možná jste to dokonce vy. Pozdní doručování, neochotní a hrubí doručovatelé, ztráta balíčku, vlivem neopatrné manipulace poničená zásilka, doručení v jiný čas, než bylo smluveno… a výčet by mohl ještě dlouze pokračovat. Šance, že se k vám nebo adresátovi na druhé straně zboží dostane v takovém stavu, jaký jste čekali, je čím dál tím menší. Co s tím ale udělat? Existuje schopná konkurence, která se v pokrytí a klientském servisu vyrovná, ba dokonce předčí velké ryby v malém českém rybníku?

Fofr

A odpovědí je ano, spolehlivý přepravce tu skutečně je. Společnost Fofr poskytující náhled do svého portfolia na www.fofrcz.cz konkuruje velkým společnostem od roku 2010, a to hlavně svým nadstandardním přístupem ke klientům a kvalitou přepravy. Rozsah služeb této společnosti je poměrně široký a neomezuje se jen na vnitrostátní přepravu kusových zásilek.

Balík do světa

Rozhodnete-li se posílat balík do zahraničí, je volba kvalitního přepravce ještě mnohem důležitější. Zahraniční zásilky jsou na tom s cenou přepravného přeci jen trochu jinak, než ty tuzemské, bylo by tedy opravdu nemilé zaplatit vyšší sumu za služby, které potom nedopadnou dle našich představ. Fofr vám poskytne přepravu balíku do všech koutů Evropy, jeho logistický systém je ale propojen s podobnými systémy po celém světě. Zásilky jsou pojištěné, pro klid duše lze ale samozřejmě dražší balíky připojistit. Služba je i v mezistátní sféře velmi rychlá, již od 2. dne od naložení může být zásilka na místě doručení.

Myslete ekonomicky

Plusem je, že server Fofr funguje dobře pro ty, co se špatně orientují na webech a nejsou si jisti, co a jak ohledně přepravních služeb a jak doručování zásilek vlastně funguje. Můžete si předem zjistit, kolik vás konkrétní typ zásilky bude stát, můžete z pohodlí doma sledovat a zjišťovat, kde zrovna se nachází. A jen tak mezi námi, kdo vám dneska poradí, jak co nejvíce ušetřit? V sekci poradenství najdete tipy, jak ušetřit při posílání velkých balíků, ale i jak si spočítat, kolik zaplatíte při přepravě nadměrných zásilek.

Doplňkové služby

U společnosti Fofr můžete také požádat o svoz EURO palet, potvrzení dodacích listů, zpětný odběr použitého elektrozařízení či přepravu podléhající režimu ADR za příznivé poplatky. A co víc si ještě od listonošů moderní doby přát?