Křovinořezy Honda

Kvalitní a výkonný křovinořez, se kterým vás práce bude bavit, je snem každého zahrádkáře i člověka, jenž se prací s křovinořezem zabývá. Práce s ním je pohodlná, nerušíte sousedy hlukem, a navíc nemáte pocit únavy. Křovinořezy Honda jsou nadto úsporné a mají dlouhou životnost.

Tajemství křovinořezů Honda

Od konkurence se krovinořez Honda liší především svojí ergonomickou a motorovou částí. Jsou určeny všem, kdo mají rádi komfort a další přednosti čtyřtaktní technologie. Samozřejmostí jsou stálý výkon a krouticí moment potřebný pro práci ve ztížených podmínkách. Tajemství těchto křovinořezů tkví především ve čtyřtaktních motorech. Konkurence většinou užívá pouze dvoutaktní. Tento čtyřtaktní knovinořez si bezpochyby zamilujete. U motorů se používá výhradně benzin bez příměsi oleje. Nespornou výhodou je také to, že tento benzínový křovinořez můžete jakkoliv otáčet, přetáčet, a to bez úniku kapalin, které by poškodily motor. Startování křovinořezů Honda je také velmi jednoduchou záležitostí.

Obsluha křovinořezu

Ergonomický postroj křovinořezu připomíná spíše turistickou krosnu. Velký důraz je kladen na rovnoměrné vyvážení stroje při jeho obsluze. Popruhy se nepříjemně nezařezávají do ramen a vaše záda a páteř nezažívají zátěž pouze na jednom místě. Nastavit se dá i úhel rukojeti nebo její měkčení. Nízké vibrace motoru nezpůsobují nepříjemné brnění rukou. Křovinořez Honda je také vybaven žací strunovou hlavou Tap & Go. Stačí pouze ťuknou žací hlavou o zem a odvine se zcela automaticky část nové struny. Není tedy třeba stroj vypínat a znovu zapínat.

Jak a na co křovinořez používat?

Pro běžnou úpravu zahrady lze použít prořezávací pilku a nástavec na stříhání živých plotů.
Vhodný je křovinořez a vyžínač Honda modelu UMR 435 L. Motor je nesen na zádech, díky čemuž se dostanete do hůře dostupných prostor. Slouží k prořezávání větví, sekání trávy nebo úpravě živých plotů. Především zahradníci a komunální služby ocení křovinořez Honda s dělenou hřídelí – Versatool. Hlava není pevně spojena s tělem, což umožní měnit nástavce pouhým zacvaknutím. V prodeji jsou nástavce na sekání trávy, foukače listí a mnoho dalšího příslušenství.