Kupte si nové vozidlo u hodnověrného prodejce

V současné době má automobil nenahraditelné zastoupení v životě mnoha lidí. Pokud i vás dostihla tato uspěchaná doba, kdy se takřka nezastavíte kvůli každodenním povinnostem (práce, vyzvednutí dětí ze školy, nákupy atd.), bez vozidla se neobejdete. Obraťte se s důvěrou na společnost Auto Máca, která v regionu Vysočiny působí jako prodejce aut a autoservis.

Ojeté vs. nové vozidlo

Chcete-li si pořídit automobil, jako první se před vás staví otázka, zda koupit nový či ojetý. Rozhodnutí je závislé na vašich finančních možnostech. Ojeté vozy jsou charakteristické nižší pořizovací cenou, nicméně u nového vozidla si můžete být jisti, že v následujících několika letech nebudete řešit závažné technické problémy, což se u ojetých aut tvrdit nedá.

Existují výhodná financování, díky nimž už pořízení nového auta nepředstavuje tak velké finanční břemeno. Například prodej nových vozů Škoda se službou Škoda bez starostí má nastavenou nulovou akontaci a ideální fixní splátky. Pokud se i přesto rozhodnete pro ojetý automobil, dbejte na garanci původu a stavu vozidla.

Všechna motorová vozidla, která jsou v nabídce prodejce Auto Máca, prochází před přijetím do prodeje podrobnou servisní prohlídkou. Na každé vozidlo navíc poskytuje záruční lhůtu po dobu šesti měsíců s možností prodloužení.

Kvalitní servis

Autocentrum Máca provozuje také autoservis, kde automechanici provádí záruční a pozáruční opravy vozidel Škoda, Seat, Fiat a Volkswagen. Autoservis vás nenechá v nesnázích ani v případě, že se vám porouchá automobil někde na cestách. O řešení těchto problémů se stará 24 hodinový servis mobil a odtahová služba. V kompetenci firmy je v neposlední řadě prodej originálních a neoriginálních náhradních dílů, pneumatik a dalšího příslušenství.

Auto Máca se prodejem vozidel zabývá již na 20 let a jedná se o jednoho z nejvýraznějších obchodníků značek Škoda, Seat a Fiat na Vysočině.