Kvalitní osvětlení

Kvalitní osvětlení je důležitým prvkem každé domácnosti i úspěšné společnosti. Firemních poptávek na kvalitní osvětlení, svítidla i osvětlovací techniku přitom v posledních letech přibývá. Zadavatelé však často tápou, co vlastně pro svou firmu potřebují a co by měli od dodavatelů chtít. Mnoho z nich ani neví, na koho se obrátit. Patříte mezi ně? – Pokusíme se vám s tímto problémem pomoci.

Proč stoupá poptávka po LED zdrojích?

Užívání LED osvětlení snižuje náklady za spotřebu energie od 42 – 65%, navíc mají i vysokou životnost a garantují vyšší svítivost. Pozitivem je i jejich snadná instalace a dlouhá záruka. Užít je můžete veskrze kdekoliv, v kancelářích, obchodech, hotelech, v továrnách, dokonce i v divadle. Pro všechny lidi smýšlející ekologicky užívání takové osvětlovací techniky výrazně snižuje emise oxidu uhličitého, což má pozitivní vliv na životní prostředí. Opomenout nesmíme ani příjemnou barvu světla.

Legendou ve světě světla je OSRAM

Světla a osvětlovací technika společnosti OSRAM lze zcela bez skrupulí označit za legendu. Jde o jednoho ze dvou největších výrobců na světě a jeho historie sahá až na samotný začátek existence žárovky (čili do roku 1906). OSRAM dnes vyrábí rozsáhlý sortiment sahající od těch základních součástek potřebných pro osvětlení až po elektronické přeřadníky, kompletní systémy svítidel, regulace osvětlení a řešení osvětlení. Jejich absolutně žhavou novinkou je nová LED zářivka s elektronickým přeřadníkem tzv. Substitube T8 – varianta Value a brzy i verze Basic a Advanced. Ty budou do světa vypuštěny letos v srpnu. Jde o výrobky, které dokáží již tak sníženou spotřebu ještě více snížit, a to až na její ⅓ spolu s prodloužením životnosti.

Kde je u nás možno tuto osvětlovací techniku nakoupit?

Doporučujeme české osvědčené prodejce osvětlovací techniky Arnos. Firma má za sebou již 13-letou historii a je specialistou na rychlé dodávky kompletního sortimentů výrobků firmy OSRAM, které svým zákazníkům dokáže zajistit za ty nejlepší ceny. To vše je zaštítěno kvalitním servisem. V portfoliu firmy ARNOS vedle osvětlovací techniky naleznete i příslušenství osvětlovací techniky, rozličná svítidla, světelné zdroje a ventilace.

Více informací o problematice a kompletní nabídku naleznete na webových stránkách www.arnos.cz.