Reklamní mikina bez potisku

Zahledíte-li se do produktové nabídky libovolného obchodu, v 99 % narazíte na mikiny s obrázky, potisky, nápisy a nejrůznějšími symboly. Nachází se však mezi námi tací, a to hlavně muži, jež dávají přednost čistému jednobarevnému stylu.

Kvalitní obyčejná mikina přes krk z příjemného bavlněného materiálu s vysokou odolností. Tyto vlastnosti splňují výrobky značky Fruit of the Loom. Jsou primárně určeny jako reklamní mikina na potisk či výšivky, výrobci tedy musí počítat s tím, že se nejedná o žádné sezónní zboží, ale naopak mikiny budou často nošeny a využívány ve všemožných provozech.

Mikiny, které drží tvar i po dlouhé době

Specialistou na prodej těchto mikin a dalšího typu oblečení je internetový obchod ČISTÝTRIKO.cz. Ten přináší prvotřídní nabídku mikin se zipem a kapucí, jež budete nosit jen tak, popřípadě si je vyzdobíte svým vlastním vzorem.

Praktickou novinkou je kupříkladu lehká mikina pánská Fruit of the Loom. Tu si lze vyzkoušet i v kamenné pobočce na Praze 3, konkrétně v ulici Lucemburská 5. Ať už tento model zboží budete kupovat pro sebe, jako dárek nebo do firmy, máte záruku přínosného vyzkoušení.

Fruit of the Loom, to je především kvalita za rozumnou cenu.

  • Špičkové zpracování
  • Zátěžový textil s dlouhou životností
  • Bezpočet barevných variant a velikostí

Mikiny pro pány i dámy

Obchod nabízí jak pánské, tak dámské mikiny a samozřejmě i dětské velikosti. Pakliže vás nebude zajímat mikina dámská Fruit of the Loom, možná dáte přednost jiným výrobkům se stejnou kvalitou vyhotovení.

  • Trička
  • Košile a polokošile
  • Fleece
  • Prádlo

Pořiďte si lehké mikiny na léto a vydejte se z pohledu módních trendů jednoduchou a pohodlnou cestou. Zapomeňte na vietnamské prodejce nekvalitních mikin a vsaďte na dokonalou preciznost, propracovanost a dlouhou životnost. Nyní je konec s nošením nevzhledných mikin, na jejichž hrudi se vyjímá nepraktické logo.