mPůjčka Plus patří k nejvýhodnějším bankovním půjčkám na českém trhu

Dlouho to vypadalo, jako by bankovní ústavy trochu zaspaly a na rychle se vyvíjející trendy v sektoru spotřebitelských půjček zapomněly reagovat. V současné době už ale první vlaštovky dávají tušit, že i poskytování úvěrů v bankách dostává moderní kabátek.

Jednou z těchto pružnějších bank je mBank se svojí mPůjčkou Plus.

Co mPůjčka Plus nabízí

V první řadě je to půjčka, takže nabízí za určitou úplatu finanční prostředky. V tomto případě je to 10 000 – 600 000 Kč s úrokem od 9,9 %. Splatnost úvěru se pak dá rozložit do období od 12 do 84 měsíců.

Celkově je půjčka dost flexibilní, můžete si podle vlastní potřeby nastavit výši měsíční splátky, splatnost půjčky,určit den splátky, případně odklad splátek jistiny o 6 měsíců, jestliže to okolnosti vyžadují. Všechny i nadstandardní služby s ní spojené jsou úplně zdarma, včetně vedení úvěrového účtu nebo předčasného splacení.

Velkou výhodou mPůjčky Plus je její rychlé vyřízení. Pokud jste klientem mBank, stačí si o úvěr požádat, smlouvu potvrdit autorizační SMS a hotovo. Tato rychlá půjčka vám během chvilky zajistí požadovanou finanční rezervu odesláním peněz na váš účet.

První půjčka bez úroků, refinancování s úrokem o 2 % nižším

Půjčky první zdarma byly ještě donedávna doménou nebankovních poskytovatelů. Nyní si ji můžete vyřídit také u mBank, a to ve výši 10 000 – 40 000 Kč, jen s poplatkem za vyřízení 2 % z půjčené částky, ale bez úrokové sazby. RPSN se tak dostane na pouhých 3,81 %.

Vyhodné je i refinancování půjčky nebo konsolidace až deseti závazků. Můžete tak nejen splatit všechny své dluhy pohodlně jednou měsíční splátkou a nehrozí tedy, že byste na něco zapomněli, díky konsolidaci můžete ušetřit až 32 000 Kč.

Přenesením půjček k mBank získáte nižší úrok o 2 % p.a., k vyřízení nepotřebujete původní smlouvy, vše si zařídíte pohodlně z domova. I tady si můžete nastavit výši splátky, prodloužit nebo zkrátit dobu splácení.

Další benefity: garance nejnižší ceny a pojištění

Jestliže si vyřídíte půjčku v mBank, máte po celou dobu splácení garantovanou nejnižší úrokovou sazbu na trhu. V praxi to znamená, že pokud by vám jiný poskytovatel dal levnějšíí nabídku, mBank ji ještě vylepší.Vždycky tak máte jistoptu, že byste v jiné bance nemohli mít lepší podmínky, než jaké máte sjednané v mBank.

Pokud si k mPůjčce Plus navíc sjednáte pojištění schopnosti splácet, vaše úroková sazba se ještě sníží, takže máte šanci získat úvěr s úrokem už od 7.9 % ročně. Pojištění se sjednává na splácení půjčky v případě pracovní neschopnosti trvající 30 a více dnů, úmrtí, či invaliditu III. stupně.

Pojištění schopnosti splácet úvěr se sjednává ve dvou variantách, jedna je pro zaměstnance se smlouvou na dobu neurčitou, druhá pro podnikatele a pracující se smlouvou na dobu určitou.

V prvním případě pojištění kryje dlužníka při nedobrovolné ztrátě zaměstnání. Druhá varianta poskytuje pojištění pro případ hospitalizace.

Komu a na co je půjčka poskytována

Získat mPůjčku Plus může každý, kdo má otevřen účet u mBank, splňuje kritéria pro poskytnutí úvěru: věk nad 18 let, trvalé bydliště na území České republiky, stálý zdroj příjmů (zaměstnanec nesmí být ve zkušební ani výpovědní lhůtě), žádný dluh u mBank a bez záznamu v registru Credit Bureau. U částky nad 100 000 Kč je navíc nutný souhlas manžela či manželky.

Peníze, které vám v případě schválení žádosti přijdou v krátké době na účet, můžete následně na cokoli. Vzhledem k možné výši úvěru, nízké úrokové sazbě a nedokládání účelu využití půjčky, nabízí se mPůjčka Plus jako vhodná půjčka na bydlení, a to i v případě, že chcete koupit  družstevní byt. U nich je totiž sjednání hypotéky stále ještě komplikované, často až nemožné.